Kebapla geçen 30 Yıl

İstanbul Ataşehir'de ki restoranında kutladı.

Kebapla geçen 30 Yıl
İstanbul'un en seçkin kebap mekânlarından biri olan HEDE HACI'nın sahibi Hüseyin Bakar, meslekte 30. yılını seçkin bir davetli topluğunun katılımıyla İstanbul Ataşehir'de ki restoranında kutladı.

Hacıdan adıyla kebap yapımında bir marka olmayı başaran Hüseyin Bakar, İstanbul ve diğer illerde bayilikler açmayı planlıyor. Medya, iş, sanat ve spor dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı, kebapçılıkta 30. Yılın kutlandığı gecede, Adanalı kebap ustasının misafirleri arasında Urfalı rock’cu Arpak Kardeşlerde vardı.

Kebap’ın başkenti Urfa ama Hacıdan markasıyla Türkiye sınırlarını aşan Adanalı usta Hüseyin Bakar’ı 30. Yılında tebrik etmek için özellikle geldiklerini ifade ettiler. 

Arpak kardeşler esprili yaklaştıkları konuya “Karı koca 30 yıl birbirine dayanamayıp ayrılıyor. Hüseyin Bakar’ın kebap sevdası tarihe geçmeli” yorumunu yaptılar. İşi sayesinde Türkiye ve dünya üzerinde önemli isimlerle dostluklar kurduğunu dile getiren Hüseyin Bakar “Parayla kazanılmayacak ilişkileri kebap sayesinde edindim.

Parada kazandım, bir 40 yıl daha devam ederim işime” dedi.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568