Spor sonrası Partly Cloudy Cafe

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Partly Cloudy Cafe, bahar tazeliğini yansıtan birbirinden sağlıklı içecekleri ve sandviçleriyle misafirlerinin spor sonrası güne daha dinç devam etmesini sağlıyor. 

Spor sonrası  Partly Cloudy Cafe

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi içerisinde yer alan Partly Cloudy Cafe, misafirlerini, spor sonrası güne daha verimli devam edebilmeleri için birbirinden lezzetli tatlarla buluşturuyor. 

Sağlıklı bir mola için; Partly Cloudy Cafe
Antrenman sonrası sağlıklı bir mola vermek isteyenlerin ilk tercihi olan Partly Cloudy Cafe, çeşitli meyve sularının karışımlarından oluşan atom içecekleri ve birbirinden lezzetli sandviçleriyle misafirlerinin beğenisini kazanıyor. Muz, kivi, elma ve havuç gibi sağlıklı meyvelerinin harmonisiyle ortaya çıkan içecekleri, kepek, buğday ve çavdar unundan yapılan özel ekmeklerle taçlandıran Partly Cloudy Cafe; sporseverlerin vazgeçilmezi oluyor. 

Spor tutkunlarının vazgeçilmez adresi; Qualitasspa
Öte yandan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde, kendilerine özel ve/veya uzman eğitmenler eşliğinde spor yapma imkanı bulan misafirler, merkez içinde bulunan tüm alanları da diledikleri gibi kullanabiliyor.  


Derya AKÇORA

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568