Bayram'da Bodrum eğlenceye doyacak!

Bodrum’un sevilen eğlence mekanlarından Catamaran’da bayram coşkusu başlıyor.

Bayram'da Bodrum eğlenceye doyacak!

Bayramın ilk günü 25 Haziran'da Ece Seçkin’in sahnesiyle başlayacak olan Catamaran’daki eğlence, bayramın ikinci günü Sinan Akcil ,bayramın üçüncü günü ise Bahadır Tatlıöz ile tüm hızıyla devam edecek.

Bodrum’un sevilen eğlence mekanlarından Club Catamaran’da kendisini izlemeye gelen hayranlarına unutamayacakları bayram tadında müzik ziyafeti sunacak konserlerle sanatçılar yerli ve yabancı tatilcilerin yoğun ilgi göstereceği bekleniyor.Saat 23:00 kapı açılışı yapılacak ve biletler kapı girişinden veya etkinlik öncesinden temin edilebilecek.

Bodrum’un eğlence merkezi Club Catamaran'ın işletmecisi Dilek Birgen sezonla ilgili, “Planlı ve organize çalışmak, disiplin ve dürüstlük başarılı olmanın sırları...

15 senedir çalışan ana kadro hemen hemen aynı. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Gelen misafirlerimize, turist dahi olsa gelip geçici müşteri gözüyle bakmıyoruz. Misafirlerimiz güvenle eğleniyorlar. Hedefimiz ise sadece turizme hizmet vermek. Bu anlamda Bodrum'a ve Türkiye'ye güzel bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Yıllardır hem Avrupa hem de dünyada oldukça bilinen bir işletmeyiz.

Denizin ortasında bulunan, gerçekten ışıl ışıl bir gece kulübüyüz. Bodrum'un simgesi olduk diyebiliriz. Turistik mekanlarda fiyatlar abartıldığı için ister istemez kişinin keyfi kaçabiliyor.

Ama biz bu konuda misafirlerimizi asla zor durumda bırakmıyoruz. Bu da müşterimizin devamlılığını sağlıyor.. ” diye konuştu. 

Arzu KAYALI

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 08:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568