Bilge Nihan'ın Zehir - i Yılan'ı geliyor

Gizem Kırca - SONY MUSİC - İstnbul :“Bilge Nihan”, Sony Music Türkiye ile anlaşmasının ardından ilk projesi; “Zehr-i Yılan” şarkısını sevenleriyle buluşturuyor.

Bilge Nihan'ın Zehir - i Yılan'ı geliyor

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında çıkardığı “Net” şarkısı ile uzun süre radyo ve televizyonlarda en çok çalan isimlerden olan  “Bilge Nihan”, Sony Music Türkiye ile anlaşmasının ardından ilk projesi; “Zehr-i Yılan” şarkısını sevenleriyle buluşturuyor.

“NET” ŞARKISI İLE UZUN SÜRE LİSTELERİN EN ÜST BASAMAKLARINDAYDI!
Bilge Nihan, geçtiğimiz kış Bahadır Tatlıöz’ün eşlik ettiği “Net” şarkısı ile hayranlarından olumlu tepkiler alarak şarkısını milyonlarca kişiye dinletmeyi başardı. Hatta akustik versiyonları ile de çok kısa sürede sosyal medyada en çok paylaşılan şarkılar arasında da yerini aldı.

BU KEZ “ZEHR-İ YILAN” HERKESİN DİLİNE DOLANACAK!
“Zehr-i Yılan” ın sözleri Bahadır Tatlıöz’ e müziği ve düzenlemesi ise Cüneyt Yamaner’ e ait. Şarkının kayıtları Çatı Stüdyo ve Stüdyo Kaya’ da tamamlanırken mix ve mastering’ i ise Emre Kıral üstlendi. Dinamik ve kıpır kıpır altyapısı ile “Zehr-i Yılan” yine müzik listelerinin en üst basamaklarını zorlayacak gibi görünüyor.

BİLGE NİHAN’DAN İDDİALI VİDEO KLİP!
Yönetmen koltuğunda Gülşen Aybaba’ nın oturduğu “Zehr-i  Yılan” ın video klibinde Bilge Nihan feminen ve iddiali halleriyle sevenlerini çok şaşırtacak.

Kadın dansçıların da Bilge Nihan’ a eşlik ettiği klibin çekimleri yaklaşık 16 saat sürerken, Bilge Nihan’ ın klip setindeki eğlenceli ve enerjik halleri de tüm set ekibinin enerjisini yükseltti.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568