BKM Konserleri

Ersin RAMZANĞLU- BKM ile Dünya yıldızları bu yaz Küçükçiftlik Park’ta, biletler Biletix’de…

BKM Konserleri

BKM , bu yaz müzik severler için benzersiz bir konser serisi açıkladı. 

Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek olan konserlerden ilki 27 Temmuz’da sahne alacak olan Joe Satriani, ardından 14 Ağustos’ta Liam Gallagher ve Starsailor İstanbul’un havasını müzikle değiştirecek.

GİTAR’LARIN EFENDİSİ JOE SATRIANI 
Müzik dünyasının en iyi ve saygın gitar virtüöz’lerinden biri olan Joe Satriani Mart 2018’de çıkardığı yeni albümü “BEYOND THE SUPERNOVA” albümünün ardından başladığı “WHAT HAPPENS NEXT 2018” adlı Dünya Turnesi kapsamında 27 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak. 

EFSANE BULUŞMA AĞUSTOS’TA 
OASİS Grubu’nun kurucu ve ikonik solisti Liam Gallagher ise dünya turnesi kapsamında 14 Ağustos’ta ilk kez İstanbul’a geliyor. Avrupa turnesi biletleri şimdiden tükenen Liam Gallagher müziği kadar skandalları ile de ünlü bir müzik efsanesi. Dünyada olduğu gibi ülkemizdede çok geniş bir hayran kitlesine sahip ve yıllardır Türkiye’ye gelmesi beklenen Liam Gallagher, dünya turnesinde geçtiğimiz Ekim ayında çıkardığı ilk solo albümü “AS YOU WERE” ‘den şarkıların yanı sıra klasikleşmiş Oasis şarkılarını da seslendirdiği konserlerin Türkiye ayağında Liam’ı sahnede canlı izlemek için bilet satışı şimdiden takibe alın.

8 YIL SONRA YEPYENİ BİR ALBÜM İLE İSTANBUL’DALAR
2001 yılında çıkardıkları “Fever” adlı single ile “İngiltere’nin en iyi çıkış yapan grubu” ünvanını kazanan ve ardından çıkardıkları tüm albüm ve single’larla  listeleri altüst eden ve ülkemizde özel bir hayran kitlesine sahip İngiliz Alternatif Rock Grubu STARSAILOR ise 8 yıl aradan sonra geçtiğimiz Eylül ayında çıkardıkları yeni albümleri “ALL THIS LIFE” ile 14 Ağustos’ta Küçükçiftlik Park’ta Liam Gallagher ile birlikte aynı gün sahnede olacak. 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568