Bülent Ersoy Hepatit B’ye yakalandı

Furkan Lüleci/İSTANBUL-Eylül Metin, eski dostu Bülent Ersoy’un aslında “Hepatit B” hastalığına yakalandığını gündeme getirdi.

Bülent Ersoy Hepatit B’ye yakalandı

Eylül Metin, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Türk Müziği’nin Divası Bülent Ersoy’un önce domuz gribi olduğu iddiasının ortaya atılmasının, ardından da hastane yönetiminin üriner enfeksiyon (idrar yolları iltihabı) rahatsızlığı yaşadığını açıklamasının tamamen kamuoyunu yanıltmak için yapıldığını dile getirerek “Diva aslında Hepatit B” dedi.

Evinde kendini tecrit etti ancak cildindeki sararma ele veriyor
Eylül Metin, Diva’nın Hepatit B olduğunu en yakınlarından bile sakladığını ancak çevresiyle olan fiziki temasını neredeyse sıfır noktasına indirmesinden ve evinde kendini tecrit ederek inziva yaşamı sürmesinden dolayı yakın ekibi ve ev ahalisinin Hepatit B’den şüphelendiğini dile getirdi. Metin, son dönemlerde Bülent Hanım’ın halsiz görüntüsünün, sürekli yaptığı ağır makyaja rağmen cildinde sararma ve göz torbalarının da bunun işareti olduğunu savundu. 

Yakın zamanda çeşitli şikâyet gerekçeleriyle sık sık farklı hastanelere taşınan, bu yüzden “Koskoca Diva’nın kendi doktorları yok mu? Neden her seferinde farklı bir şikayetle farklı bir hastaneye yatıyor? Diva hastane reklamı mı yapıyor?” eleştirilerine uğrayan Türk müziğinin Divası Bülent Ersoy’un aslında bir türlü sağlığına kavuşamaması Eylül Metin’in iddiasını güçlendiriyor.

Hastane yönetiminden üriner enfeksiyon açıklaması geldi
Öte yandan ağır grip şikâyetiyle İstanbul Cerrahi Hastanesinde tedavi altına alınan Diva’nın sağlık durumu hakkında bugün hastaneden bir açıklama geldi. İstanbul Cerrahi Hastanesi CEO’su Doç. Dr. Ahmet Nuray Turhan, Bülent Ersoy'un 4 gün önce hastaneye bulantı, baş dönmesi ve halsizlik şikâyeti ile geldiğini söyledi. Dr. Turhan, “Yaptığımız testler sonucunda üriner enfeksiyon (idrar yolları iltihabı) tespit ettik ve tedavisine başladık. Bülent Hanım’ın genel durumu gayet iyi durumda.” ifadelerini kullandı.

Hastaneye getirildiğinde iddia edildiği gibi Diva’nın domuz gribi olmadığını, söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Doç. Dr. Turhan, “Bütün problemi idrar yolu enfeksiyonudur. Bülent Hanım tek böbreği ile hayatını sürdürüyor. O böbrekte aynı zamanda taş mevcut. Böbreği korumak için ciddi tedaviler yapmak gerekir. Çünkü altında yatan bir de idrar yolu enfeksiyonu var. Bu nedenle hastaneye yatırdık ve tedavilerini tamamlamak üzereyiz” dedi.

Yattığı kat boşaltılmadı, kendisi zaten VIP katında
Bu arada Bülent Ersoy’un yattığı katın tamamen boşaltıldığı ve tüm hastaların başka katlara nakledildiği iddialarını da yalanlayan Doç. Dr. Turhan, “Hastane katındaki hastaların diğer katlara transferi ile ilgili basında çıkan haberler Bülent Hanım’ı çok üzdü. Herhangi bir hasta başka bir kata transfer edilmedi. Böyle bir şey söz konusu değil. Bülent Hanım VIP katımıza alındı ve orada tedavisi sürdürülüyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568