Çağla Şıkel’den çocuklara yeni yıl hediyesi

Gaye Karakuş-Serap Denk / İZMİR-Çocuk etkinliklerinin en sevilen isimlerinden olan Çağla Şıkel, Ege Perla’da minik hayranlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Çağla Şıkel’den çocuklara yeni yıl hediyesi

Çocuklara anlattığı masallar, yaptığı taçlar ve uçaklarla birçok kez Ege Perla’da buluşan yetenekli güzel bu sefer yılbaşı için İzmir’de.

Aralık ayı boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Ege Perla’da 10 Aralık Pazar günü Çağla Şıkel ile Neşeli Çocuk Atölyesi var.

Çocuklarla birlikte yılbaşı konseptli atölye çalışması yapacak olan Şıkel ve öncesinde çocukları karşılayacak olan Sihirbaz Şov’la renkli bir gün geçirecek olan İzmirli küçükler 2018’i eğlenerek karşılayacaklar.

Önceden hazırlanmış kumaş kılıfları pamukla doldurarak kendi ağaçlarını yapacak olan çocuklar süsleme konusunda hayal güçlerini özgürce kullanmanın keyfini yaşayacaklar.

Saat 13:00’te birbirinden özel şovlarla minik misafirlerini hayretler içerisinde bırakacak sihirbaz şov hemen arkasından başlayacak Çağla Şıkel ile Neşeli Çocuk Atölyesinde yine çok renkli saatler çocukları bekliyor.


Tarih: 10 Aralık Pazar
Yer: Ege Perla - İzmir
Saat: 13:00

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568