Can Güngör “Teselli” ile dönüyor!

Zuhal Aytolun - Son yıllarda kendi yazdığı şarkılar ve birçok sanatçı için yaptığı düzenlemelerle dikkat çeken Can Güngör, “Teselli” ile geri dönüyor.  

Can Güngör “Teselli” ile dönüyor!

Can Güngör,“Yalnız Ölmek”in ardından, merakla beklenen yeni albümünün habercisi niteliğindeki yeni şarkısı “Teselli” ile geri dönüyor.  

Sony Music etiketiyle 2018 sonbaharında çıkacak yeni albümün müjdecisi olan “Teselli”, sanatçının başka şarkılarında daha önce olmadığı kadar sert, hırçın ve öngörülemez bir doğaya sahip. Dört farklı sözlü bölümden oluşan şarkı, duygu yüklü ve yoğun bir seyir içindeki bir ayrılık şarkısı.

Şarkının sözü, müziği, düzenlemesi ve birçok enstrümanın icrası Can Güngör’e; miksi ve mastering’i Emre Malikler’e ait. Şarkının kayıtları sanatçının Nilipek’le ortak olarak kurduğu Şen Bakkal Stüdyoları’nda Umut Çetin tarafından gerçekleştirildi. Şarkının belli bir kısmından sonra dahil olan koro bölümündeyse sanatçının sevdiği müzisyen dostları yer alıyor. Kapak tasarımında ise Hare Sürel’in illüstrasyonu imzası dikkat çekiyor.

Can Güngör’ün “Teselli” şarkısı bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşuyor. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568