Ceylan Ertem'den "Kovdum" şarkısına özel klip

Zuhal Aytolun / İSTANBUL- Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden Ceylan Ertem, Sony Music etiketiyle yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören “Yine de Amin” albümünün üçüncü klibini “Kovdum” şarkısına çekti.

Ceylan Ertem'den "Kovdum" şarkısına özel klip

Amsterdam’da ve Macaristan’da çekilen klip, gerek görsel dünyası gerekse anlattığı hikayeyle oldukça ilgi çekecek bir yöne sahip. 

Dinleyicinin de merakla beklediği ve sözleri Sıla Gençoğlu, müziği Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır, düzenlemesi Can Güngör imzası taşıyan şarkının klibinde yönetmen koltuğunda Aytekin Yalçın oturuyor. Ceylan Ertem’in görüntülerinin Amsterdam’ın bir köyünde çekildiği klibin hikayesi Macaristan’da 74 yaşındaki dansçı Valeria Borbely’nin hikayesiyle harmanlanıyor. 

17 yaşında iken Macaristan’da çok ünlü olan ressam Bela Borbely ile evlenen ve 28 yaşında 2 çocuk annesi iken Moulın Rouge’da profesyonel olarak dans etmeye başlayan Valeria, klipte tamamen doğal ve içinden geldiği şekilde dans ederek anlatıyor hikayesini. Birkaç ay önce görme duyusunu yitiren eşi Bela’nın duvarda tablolarının da göründüğü klip, tüm doğallığı ve duygusuyla izleyeni de şarkının duygusuyla birlikte içine alıyor. Bela bey’in görme duyusunu yitirmesine rağmen Valeria Hanım’ın hala eşi için evde dans ediyor olması ve bunun da klibe yansıtılması sanatçı olan bu çiftin aşkının sonsuzluğunu da yansıtıyor.

Kovdum şarkısının klibi, bugün saat 11.00’de sanatçının YouTube VEVO kanalında ve tüm müzik kanallarında yayında!

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568