Club Catamaran'a yıldız yağacak

14 Haziran’da muhteşem bir açılışla açılacak olan Bodrum’daki Club Catamaran, yaz sezonuna damgasını vuracak.

Club Catamaran'a yıldız yağacak
HABERİN GALERİSİ
Bodrum Clup Catmaran

Bodrum Clup Catmaran

Buray’la kapılarını açacak olan Bodrum’ın fenomen adresi Club Catamaran, Gülsen, Pamela, Aydın Kurtuoğlu, Aynur Aydın, Berna Öztürk, Ece Seçkin, Sinan Akçıl ve Emre Kaya gibi yıldız isimleri Bodrumlularla buluşturmaya hazırlanıyor.

Sezon için tüm hazırlıkları tamamlanmak üzere olan Club Catamaran için işletmecisi Dilek Birgen ise titizlikle çalışmaları inceliyor.

“Planlı ve organize çalışmak, disiplin ve dürüstlük başarılı olmanın sırları..

15 senedir çalışan ana kadro hemen hemen aynı. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Gelen misafirlerimize, turist dahi olsa gelip geçici müşteri gözüyle bakmıyoruz.

Misafirlerimiz güvenle eğleniyorlar. Hedefimiz ise sadece turizme hizmet vermek. Bu anlamda Bodrum'a ve Türkiye'ye güzel bir hizmet verdiğimizi düşünüyoruz. Yıllardır hem Avrupa hem de dünyada oldukça bilinen bir işletmeyiz. Denizin ortasında bulunan, gerçekten ışıl ışıl bir gece kulübüyüz. Bodrum'un simgesi olduk diyebiliriz. Turistik mekanlarda fiyatlar abartıldığı için ister istemez kişinin keyfi kaçabiliyor. Ama biz bu konuda misafirlerimizi asla zor durumda bırakmıyoruz. Bu da müşterimizin devamlılığını sağlıyor.. ”diye konuştu...


Birgen, daha iyi hizmet verebilmek için son dönemde Bodrum’da kalarak çalışmaları yakından inceliyor.

Arzu KAYALI

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568