Deniz Seki hayranları ile buluşacak!

Merakla ve büyük hasretle beklenen Deniz Seki'nin geçtiğimiz gün satışa sunulan ilk İstanbul konserinin biletleri hızla tükeniyor!

Deniz Seki hayranları ile buluşacak!

Her şarkısı hit olan ve müzik listelerinin üst sırasında yer alan Deniz Seki 5 Ağustos Cumartesi gecesi uzun bir aradan sonra İstanbul'daki ilk konserini Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda verecek.
 
Merakla beklenen konseri için hummalı bir çalışma yürüten Deniz Seki'nin ekibi hazırlıkları hızlandırdı. Müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatacak Deniz Seki, konserinde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarının dışında sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıları da seslendirecek. Özel tasarlanmış sahnesinde görsel bir şölenle sevenleriyle buluşacak olan Deniz Seki unutulmaz bir geceye imza atacak.
 
Şimdilerde orkestrası ile provalara başlayan Deniz Seki , Ankara, Antalya, Bodrum, Çeşme, İstanbul ve İzmir’de vereceği Açık Hava konserlerinde giyeceği sahne kostümler için Gülşah Saraçoğlu ile çalışmaya başladı.
 
Organizasyonu Event 34 tarafından yapılan Deniz Seki Açık Hava Konserleri biletleri satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılaştı.


  
DENİZ SEKİ AÇIKHAVA KONSER TAKVİMİ :
 
 5 Ağustos Cumartesi İstanbul CEMİL TOPUZLU HARBİYE AÇIKHAVA TİYATROSU
 
18 Ağustos Cuma Bodrum ANTİK TİYATROSU
 
25 Ağustos Cuma Çeşme AMFİ TİYATRO
 
26 Ağustos Cumartesi  Ankara WİNNER İNCEK AÇIKHAVA
 
13 Ekim Cuma İzmir AÇIKHAVA TİYATROSU
 
14 Ekim Cumartesi Antalya AÇIKHAVA TİYATROSU

Özgür ARAS

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 01:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568