DEV Kendini Kaybetti !

Demir Demirkan prodüktörlüğünde gerçekleşen albümlerindeki şarkıları tek tek kliplendirmeye devam ediyor...

DEV  Kendini Kaybetti !

 

Alternatif rock türünde yaptıkları müzikle kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturan DEV, albümlerinin ikinci klibini Kaybettim Kendimi isimli şarkılarına çekti. Son günlerin en dikkat çeken müzik grubu olan DEV’in yeni klibinde grubun konserlerinden seçilen çarpıcı sahne performanslarına da yer verildi. 

Baran Bayraktar ile Kaan Metin’den oluşan alternatif rock grubu DEV, özel tasarım sahne ve çarpıcı ışık şovuyla birleştirdikleri canlı performanslarına yeni kliplerinde yer verdi. Albümlerinin ikinci klibinde seyircilerin de görüntülerini kullanan DEV’in Kaybettim Kendimi isimli şarkılarına çekilen klibin yönetmenliğini Bora Yüksel üstlendi. 

Demir Demirkan prodüktörlüğünde gerçekleşen albümlerindeki şarkıları tek tek kliplendirmeye devam eden DEV, şarkılarının yanısıra  sahnedeki enerjik duruşlarıyla da ilgi toplamaya devam ediyor. Kısa sürede geniş çaplı bir dinleyici kitlesi yakalamayı başaran alternatif rock grubunun  sürprizlerle dolu bir sonraki konserleri bu akşam (29 Mayıs Perşembe)  Kadıköy Sahne’de gerçekleşecek. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2014, 02:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568