Emre Yücelen'den Blues sürpriz "Sahte"

Şehnaz Gül/İSTANBUL- Müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, yeni teklisi "Sahte" isimli şarkısını müzik severlerle buluşturdu.

Emre Yücelen'den Blues sürpriz "Sahte"

Kendi yapım firması "Yücelen Müzik" etiketiyle yayımladığı "Sahte" şarkısının sürprizi ise blues tarzda olması.

Sözleri Erhan Çelik, müzik ve aranjesi Emre Yücelen imzası taşıyan "Sahte" nin canlı enstrüman kayıtlarında gitar Emre Yücelen, elektro gitar Gültekin Kaçarve yaylılar İstanbul Strings tarafından çalındı.

"Sahte" şarkısının Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekilen klibinin yönetmenliğini Emre Yücelen ve Tuğba Köse üstlendi.

Klibinde sevgisine sahte bir sevgiyle karşılık alan hüzünlü ve yalnız bir müzisyeni canlandıran Emre Yücelen'in "Sahte"  şarkısı tüm dijital ve sosyal platformlarda yerini aldı.

Emre Yücelen, youtube  kanalının takipçilerine "hiç kimsenin sevgisi sahte olmasın dileklerimle"  notuyla "Sahte" şarkısının klibini youtube kanalından yayımladı.

Klibi ilk kez, YouTube kanalının takipçileri izledi !

Çağımızın popüler dijital mecrası olan YouTube 'da kısa sürede 225.000 aboneyi geçen www.youtube.com/sesegitimi  adlı kanalı bulunan Emre Yücelen,  vokal koçluğu yönüyle pek çok kişiyle bilgilerini paylaşıyor. Alanında profesyonel müzisyenlerle video röportajlar yayınlıyor ve uluslar arası müzik elçiliği yapıyor. Genç müzisyenlere destek oluyor. Ses yarışmaları düzenleyip, dereceye girenlere sahne imkanı sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 07:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568