Erol Evgin Ege Perla'da İzmir ve Fenerbahçe Marşı'nı okudu

Yıllardır çizgisinden ödün vermeyen sanatçı Erol Evgin, bu akşam saat 19.00 da İzmir’in tercih edilen Alışveriş Merkezi EGE PERLA’DA bir buçuk saat sahnede kaldı.

Erol Evgin Ege Perla'da İzmir ve Fenerbahçe Marşı'nı okudu

Sevilen şarkılarından bir demet sunarken; Edip Akbayram’dan Aldırma Gönül, Cem Karaca’dan Namus Belası ve Barış Manço’dan Dağlar adlı şarkıyı sevenleriyle birlikte söyledi.

İzmir’den Dünya’ya barış güvercini olan İzmir Marşı bir başka güzeldi Erol Evgin ile.

Türk Sanat Müziğinin Sanat Güneşi Zeki Müren’i de unutmadı Erol Evgin ve Şimdi Uzaklardasın adlı eserde sevenleriyle bir kez daha bütünleşti ve dakikalarca alkışlandı.

Epe Pala’nın konser alanını dolduranlar, balkondaki izleyiciler bir birleriyle yarışır gibi tempo tutarak şarkılara eşlik etti…

İşte İzmir’in farkı diyerek İzmir’e olan sevgisini de dile getiren ve "Altın Düetler" albümüyle dinleyicilerinin kalbinde taht kuran Erol Evgin, konserde unutulmaz eserlerinin yanı sıra pop müzik klasiklerini de seslendirdi.

“İşte Öyle Bir Şey”,  “Rüya”, “Hep Böyle Kal”, “Duydum ki Unutmuşsun” gibi şarkıların hayat bulduğu konserin devamı 14 Nisan’da Kürşat Başar & İlhan Şeşen, 24 Nisan’da Yaşar ve 25 Nisan’da Ayhan Sicimoğlu ile gelecek.

İzmir, Ege Perla ile güzel
Ege Perla, Erol Evgin’le bir başka güzeldi bu akşam…

Dün İzmir'de Ali Koç, bu gün Ege Perla'da Erol Evgin Fenerbahçe Marşı'nı binlerce seveni ile söylemesi görülmeye değerdi.

teşekkürler
teşekkürler
teşekkürler Erol Evgin..

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 07:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568