Ezgi Naz'dan " Ne Haber"

Ayla Koç / İSTANBUL - Nurettin Çolak ve Ezgi Naz’ın birlikte yer aldığı “Ne Haber” şarkısı, Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerin karşısına çıkıyor!

Ezgi Naz'dan " Ne Haber"

Bugüne dek DJ Tiesto, Armin van Buuren, Ayşe Hatun Önal, Hande Yener, Ajda Pekkan ve Serdar Ortaç gibi isimlere yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Nurettin Çolak, genç yetenek Ezgi Naz ile bir araya geldiği “Ne Haber” şarkısını Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşturdu.

Sözleri Sadrican Sağdur’a, müziği ve düzenlemesi ise Nurettin Çolak’a ait olan “Ne Haber” şarkısında Çolak’a 1996 İstanbul doğumlu genç yetenek Ezgi Naz eşlik ediyor.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera bölümü öğrencisi olan Ezgi Naz ile Nurettin Çolak’ın 1 yıllık çalışması sonucu ortaya çıkan tekli, bu kışın en iddialı dans şarkılarından biri olmaya aday!

Şarkıya geçtiğimiz günlerde Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekilen video klibin yönetmenliğini Ramazan Arslankaya üstlendi. Klipte Nurettin Çolak ve Ezgi Naz’a 3 yabancı dansçı eşlik ederken, video klibin stil danışmanlığını ise “İşte Benim Stilim” yarışmasından tanıdığımız Merve Sevin yaptı. İkili, kapak fotoğrafı için ise Sertan Öksüz’ün objektifinin karşısına geçti.

Nurettin Çolak ve Ezgi Naz’ı buluşturan “Ne Haber” bugün itibariyle tüm radyolar, müzik kanalları ve dijital platformlar aracılığıyla dinleyicilerle buluştu.

NURETTİN ÇOLAK KİMDİR?

1991 İstanbul doğumlu olan genç yetenek Nurettin Çolak, müziğe olan ilgisini dinlemiş olduğu şarkılara set ve remiksler yaparak geliştirmiştir. Bu şekilde üreten yönünü ortaya koyarak 2008 yılında ilk tekli çalışması “Nevermind-Progrez Music”i yayınlamıştır. Dünyaca ünlü DJ Tiesto, Armin van Buuren, Above & Beyond, Hardwell, Afrojack ve W&W gibi isimlerin beğenisi kazanarak, onlarla bir araya gelerek çalışma fırsatı bulmuştur. Türkiye’de; Ozan Çolakoğlu’nun proje albümünde yer alan “Seyre Dursun Aşk” parçasına yapmış olduğu remiksle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Nurettin Çolak, bunun yanısıra Ayşe Hatun Önal, Hande Yener, Ajda Pekkan, Serdar Ortaç, Birol Giray ve Faruk Sabancı gibi isimlerle çalışarak, hit olmuş şarkılarına remiks yaparak geniş kitlelere ulaşmıştır.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2017, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568