Ezo Sunal ile LALALA konseri

Buket Kahraman - Yüzlerce çocuğun ve ailelerinin katıldığı Ezo Sunal ile LALALA konserinde keyifli anlar yaşandı.

Ezo Sunal ile LALALA konseri

 BKM Tiyatro Sahnesi’nde gerçekleşen konserde 2-8 yaş grubuna yönelik hazırlanan EZO SUNAL İLE LALALA konserinde, çocuklar ve aileler, birbirinden eğlenceli şarkıları birlikte söyledi.

Aynı zamanda interaktif bir gösteri sunan konserde çocuklar, eğlenceli oyunlara ve şarkılara eşlik etti. Birçok enstrümanla tanışma imkanı buldular.


 

Konseri izlemeye gelenler arasında Gül Sunal, Ali sunal ve eşi Nazlı Kurbanzade, oyuncu Murat Akkoyunlu eşi ve oğlu yer alıyor. 

 Konsere 2007'den beri her yıl Türkiye' ye gelerek eğitimler veren Orff Eğitmeni ve “Brincante”Estevao Marques katılması miniklere büyük sürpriz yaşattı. Dans muzik ve oyunlarda Ezo Sunal’a eslik ederek miniklerle eğlenceli dakikalar gecirdiler.

 

Ezo Sunal'ın proje önderliğinde hazırlanan okul öncesi ve bir ila ikinci sınıf öğrencilerinin derslerde veya evde aileleri ile uygulayabilecekleri müzikli oyunlar, yaratıcı el işi faaliyetleri, hikâyeler, dans ve hareket çalışmalarından oluşan bir mobil aplikasyon olan LALALA, orijinal şarkı, hikâye, oyun ve aktivitelerle dolu kocaman renkli bir dünya.

Bu proje, çocukların kaliteli müzik dinlemesini, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarını ve kendilerini ifade etmelerini destekleyen bir ortam ve fikirler dünyası yaratmayı amaçlıyor.
 
Konserde Ezo Sunal’a, keman- klavyede Ömer Öztüyen, basgitarda, Payam Ghasemi, gitarda Cansun Küçüktürk, davulda Cihan Kahvecioğlu eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 23:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568