Funda Arar Türkiye'yi karış karış gezecek!

Gamze Yetişkin/İSTANBUL-Funda Arar, “Yoluma Düşen Şarkılar” projesi ile ilgili heyecanını “18 yıllık müzikal yolculuğumu sevenlerimle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Funda Arar Türkiye'yi karış karış gezecek!

Başarılı kariyeri ve güçlü yorumu ile Türk müziğinin en sevilen sesleri arasında yer alan Funda Arar, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un gerçekleştireceği “Yoluma Düşen Şarkılar” projesi ile Türkiye’nin dört bir yanında sevenleriyle buluşuyor.

“Yoluma Düşen Şarkılar” turnesi ile Anadolu’yu karış karış gezecek olan başarılı sanatçı, Türkiye turnesine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Mardin 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı’nda vereceği konser ile başlayacak. Mardin’in ardından hız kesmeden Batman, Malatya, Antep, Bursa, Ankara, Mersin, Adana, Kayseri ve Konya’da konserler verecek olan Funda Arar,  yaz mevsiminde de Ayvalık, Altınoluk, Çeşme ve Bodrum gibi tatil beldelerindeki sevenleriyle de buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanında vereceği konserlerde on binlerce kişiyi ''Yoluma Düşen Şarkılar''  selamlayacak olan güzel sanatçı, duru sesi ve beğenilen sahnesiyle hayranlarına unutulmaz anlar yaşatacak.
 

“Yoluma Düşen Şarkılar” ilk dönem konser programı:
8 Mart Perşembe Mardin 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı
9 Mart Cuma Batman Rezidans 
10 Mart Cumartesi Malatya Reyyan
11 Mart Pazar Antep Üniversite Kültür Merkezi
18 Nisan Çarşamba Bursa Merinos Kültür Merkezi
20 Nisan Cuma Ankara Congresium
25 Nisan Çarşamba Mersin Kültür Merkezi
27 Nisan Cuma Adana Çukurova Açıkhava
28 Nisan Cumartesi Kayseri Hilton Otel
30 Nisan Pazar Konya Dedeman

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568