Hadise'den “Açıkgöz“lülük!

Vergi Kaçırdığı iddia Edilen Hadise’ye tepkiler çığ gibi büyüyor

Hadise'den “Açıkgöz“lülük!

Hadise 1 milyon Dolara aldığını söylediği lüks arabası ile hayatının kazasını yaptı.

Dana önce Sabah Gazetesinde ve ayaklıgazete de çıkan “HadiseVergi Kaçıyorıyor” haberlerinden sonra bugün konserlerini organize eden organizatör Haluk Şentürk’ ün yaptığı açıklama kafaları iyicene karıştırdı.

Haluk Şentürk, “Hadiseaynı zamanda Belçika vatandaşı. Kazandığı parayı Belçika’daki şirketi üzerinden ödüyor, orası da vatanı burası da vatanı” dedi. Bu açıklama üzerine bugün medyada ve sosyal paylaşım sitelerinde patlayan “HadiseGo Home” kampanyası kısa sürede zirveye çıktı.

Medya hemen sayfalarında geniş yer verirken daha önce eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın ricası üzerine “Artık Hadise adına bir açıklama yapmayacağım” diyen Erol Köse’de, açıklamasında “SinanKardeş kusura bakma bu yapılan vatan hainliği Türkiye’den kazandığı parayı yurt dışında terör örgütü PKK’ya destek veren Belçika ya yatırıyor. Bunun adı vatan hainliğidir” dedi.

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın ise yazdığı mesajda, “ Bizler vergi veriyoruz, okul yaptırıyoruz, hayır işleri yapıyoruz millet ne yapıyor “ derken diğer yorumlarda paraların bölücü terör örgütünün bulunduğu Beliçka'ya gittiği vurgulandı.

Tüm halkın tepkisini alan bu davranış Hadise’nin Türkiye’de yapacağı konserleri, kazançları, Türkiye’ye giriş ve çıkışlarının takibe alınacağı ve çok ciddi inceleme başlatılacağı konuşuluyor.

Öte yandan tıpkı Hadise gibi yürt dışında doğup büyüyen Megastar Tarkan'ın Almanya'da değil Türkiye'de şirket kurup vergilerini yıllardır Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne vermesiörnek davranış olarak yorumlarda yer aldı.


YAZAN OS/ STARLOUNGE
FOTOĞRAFLAR: İHA


Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 00:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568