Harbiye'den Erol Evgin geçti!

Gamze KARAMAN BOSTAN / İstanbu - Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluştu.

Harbiye'den Erol Evgin geçti!

Biletleri günler öncesinden tükenen “Altın Şarkılar” konserine beyaz pantolon ve beyaz gömlek üzerine giydiği altın rengi ceketle çıkan Erol Evgin, sahnesini “Söyle Canım” isimli şarkısıyla açtı. 
Ballandıra Ballandıra Anlatın
 

Konserini “Yarın bu geceyi biraz ballandıra ballandıra anlatın. Adam hiç yaşlanmamış, hala yakışıklı deyin” sözleriyle sonlandıran Erol Evgin’i, bu unutulmaz konserinde izlemeye gelenler arasında; Deniz Çakır, Gül Onat, Hıncal Uluç, Fikret Ercan ve eşi Nesrin Ercan da vardı. 

 
Dev Koro Eşliğinde “Ateşle Oynama” 
 
Gecenin ilerleyen saatlerinde bu yıla damgasını vuran “Ateşle Oynama” isimli şarkısına giriş yaparken Erol Evgin; “Sıla ‘Altın Düetler’ albümümde bu şarkıyı okumak istedi. Nasıl da güzel okudu değil mi? Buradan Sıla’ya selam olsun” derken, sahneye şarkıyı söyleyerek alkışlar ve çığlıklar eşliğnide Sıla çıktı. Sanatçılar 5 kişilik dev koro eşliğinde “Ateşle Oynama” yı söylediler. 

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568