Harbiye’ye Sığmayan 1.2 Milyon Kişi fizy’den İzledi 

Türkiye’nin Megastarı Tarkan ile Türkiye’nin en yenilikçi dijital müzik platformu fizy, Harbiye Açıkhava konserlerinde buluştu.

Harbiye’ye Sığmayan 1.2 Milyon Kişi fizy’den İzledi 

Tarkan’ın muhteşem sahne performansını, Türkiye’nin dört bir yanındaki sevenleri fizy üzerinden canlı izledi.

Megastar’ın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde 1-2-4-5-8-9-10 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirdiği konserleri toplam 42 bin kişi biletli olarak izledi. fizy’den de canlı olarak yayınlanan konserler ise Türkiye’nin 81 ilinden milyonlarca kişiye ulaştı.  

Tarkan sahneden teşekkür etti
Tarkan fizy konser yayınlarını toplam 1,2 milyon kişi takip etti. Bu rakam Harbiye Açık Hava Sahnesi kapasitesinin 35 katına denk geliyor.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren fizy, böylece konseri izlemek isteyen herkesi Harbiye'ye getirmiş oldu. Konserler, görüntü ve profesyonel çekim kalitesiyle izleyenlerden büyük beğeni topladı. Megastar Tarkan da, Harbiye'de gerçekleştirdiği konser dizilerinin son akşamında, fizy'e sahneden teşekkür etti. Sahip olduğu zengin yerli ve yabancı müzik arşiviyle Türkiye’nin en popüler dijital müzik platformu olan fizy,  İstanbul Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde gerçekleşen Tarkan’ın konser kaydını çok yakında sevenleriyle buluşturacak.

Gamze KAYA

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568