İhanete uğrayan Bülent Ersoy suskunluğunu bozdu.

Arım Balım Peteğim programının canlı yayınına telefonla bağlanan Bülent Ersoy nişanlısı Berk Bey hakkında konuştu.

İhanete uğrayan Bülent Ersoy suskunluğunu bozdu.


 TNT ekranlarında yayınlanan Arım Balım Peteğim programına telefonla bağlanan diva Bülent Ersoy, nişanlısı Berk Bey ve annesi Şehnaz Hanım ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Berk Bey'in yanında bir hanımefendi bulunuyormuş. Gecenin kaçıysa bilemem, saat tutmuyorum, hiç ilgilenmiyorumda yan yana olduklarını gördüm, kol kola olduklarını gördüm, kahkahalar attıklarını gördüm" diye konuşan Ersoy şöyle devam etti:

"Ama bu nedir, kimdir, hiç bilemem. Onun zaten açıklaması da bana düşmez. Ancak oradaki birinci derecede başrol oyuncusu kimse onun kendisini açıklaması gereklidir. O konu hakkında ben yorum yapamam çünkü beni aşar. Ben yaşamadım ki, ben açıklama yapayım. Ben sadece şuna üzülüyorum. Benim o tertemiz arkadaşım nasıl söyleyeyim, çok iyi Türkçe konuşurum ama şu anda heyecanlıyım ve de tansiyonum epey düştü."

Bunun üzerine araya giren Petek Dinçöz, "Aman dikkat edin. Size bir şey olmasın, siz hepimiz için çok önemlisiniz" dedi.

Bülent Ersoy ise, "Yok yaşadığım kadar yaşadım zaten. Artık ne olacak ki bundan sonra. Bu tarz şeylerle insan daha da üzülüyor. Bir bataklığın içine çekilmeye çalışılıyorum" diye konuştu.

"BEN BU HAYATI YAŞAMAK İSTEMİYORUM"

"Ben bu yaşta hala her an kendimi ifade eder durumda mı olacağım" diye tepki gösteren Ersoy, "Ben huzur istiyorum, rahat bir ömür istiyorum, rahatlıkla Allah'a kavuşmak istiyorum. Ben bu hayatı yaşamak istemiyorum, böyle bir edepsizliklik, yalanlarla dopdolu olan bir tarzı yaşamak istemiyorum, malzeme olmak istemiyorum. Bu Berk Bey'le veya annesi hanımefendiyle ilgili olmasaydı onu da ifade etmezdim. Benim için nederlerse desinler hiç umrumda değil. Ben tertemizim, ben çok eşli değilim. bugüne kadar sayılı bir birlikteliğim olmuştur ki, artistler çok eşli olarak yaşarlar. bırakın artistleri günümüzdeki küçücük kızlar bile bir gece başka biriyle, bir gece başka biriyle klüplerden çıkıyorlar, öyle bir tarzları var ama ben böyle bir şeye prim vermedim" açıklamalarında bulundu.

Kadınların hep aldatıldığını söyleyen Bülent Ersoy, "Aldatılmayan kadın veya aldatmayan erkek var mı?" diye sordu.

Berk Bey'in ailesinin tertemiz, lekesiz bir aile olduğunu söylemek için yayına bağlandığını belirten Ersoy, "Çünkü bunu bir vazife olarak kabul ediyorum. Oysaki Berk Bey'in kolunda biri varmış, bundan sonra da iki kişiyi takarmı, ne yaparmış, ne edermiş hiç eneterese olmuyorum" dedi.


Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568