İzmir'de gazino geceleri

Hatıralardan silinmeyen bir eğlence kültürünü tekrar canlandıran “Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri” İzmir’de eski gazinoları aratmayan mükemmel bir geceye daha imza attı.

İzmir'de gazino geceleri

 Fantezi müziğin efsane ismi Ümit Besen, ‘Nikah Masası’ başta olmak üzere ezbere bilinen tüm şarkılarını salonu dolduran dinleyicilerle birlikte söylerken, pop ve arabeski kendine özgü tarzıyla birleştiren Yeliz, şarkılarının yanı sıra gazino günlerine ilişkin anılarıyla da unutulmaz bir gece yaşattı.

Svvisotel Büyük Efes'te Anason Orkestrası ise dinleyenleri eski 45’liklerden oluşan repertuarıyla keyifli bir müzikal yolculuğa çıkardı.

Gecenin sürpriz ismi geçmiş yıllara unutulmaz kareleriyle damga vuran ünlü fotoğrafçı Erol Atar oldu.

28 Nisan’da Sheraton Grand Adana’da devam edecek olan Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri’nin detayları ve biletleri için www.biletix.com’a girebilir ya da 0212 266 26 25 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Türkiye’nin gece hayatına bir dönem damga vuran gazino kültürünü 4 yıldır tekrar canlandıran Yeni Bi’ Fest, bilenlerin özlediği, yaşamayanların ise merak ettiği gazino eğlencesini, çok özel bir turneyle günümüze taşıdı. İstanbul’da hala konuşulan bir eğlenceyle başlayan “Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri” ikinci durağı İzmir’de de unutulmayacak bir geceye sahne oldu.

Nikah Masası ve Okul Yolunda, hep bir ağızdan söylendi

Yeni Bi Fest Gazino Geceleri’ni mükemmel bir eğlenceye dönüştüren Ümit Besen ve Yeliz, seyircilere dolu dolu bir gazino gecesi yaşattı. Klasikleşen şarkılarıyla 40 yılı aşkın süredir Türk müziğine damga vuran Ümit Besen, Nikah Masası gibi ezbere bilinen şarkılarını seyircilerin coşkulu eşliğiyle birlikte seslendirdi.

Şarkılarıyla pop ve arabesk müziği harmanlayan Yeliz, seyircileri şarkılarıyla coştururken, eski gazino anılarıyla hem duygusal, hem de eğlenceli anlar yaşattı. Günümüzün eğlenceli topluluklarından Anason Orkestrası ise popülerliğini hiç kaybetmeylen eski 45’liklerden oluşan repertuarıyla geçmişten bugüne keyifli bir müzikal yolculuk yaptırdı.

Salondaki tüm düzenlemeler, eski gazinolara göre tasarlandı

Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri’nde sahnenin yanı sıra oturma ve yemek düzeni de, gazino kültürüne uygun olarak tasarlandı.  Meze, müzik ve muhabbet ile şenlenecek sofraları, masalı oturma düzeni ve fix menü uygulaması ile efsaneleşmiş gazino kültürünü canlandıran Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri, İzmir’den sonra 28 Nisan’da Sheraton Grand Adana’da devam edecek.

Turnenin tüm detayları ve biletleri için www.biletix.com’a girebilir ya da 0212 266 26 25 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Turne Programı
28 Nisan 2017 Sheraton Grand Adana Hotel / Ümit Besen – Yeliz – Anason Orkestrası


Nil Ceren Bayındır 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568