İzmirli gençler en iyilerde...

Kezban Ozanlı7İSTANBUL-“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön eleme sonuçları belli oldu.

İzmirli gençler en iyilerde...

Gençleri her alanda müzikle buluşturmayı hedefleyen Vodafone FreeZone’un Türkiye’nin yeni genç sesini belirlemek amacıyla başlattığı “FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması”nda ön elemeler tamamlandı. T

arık Sezer ve ekibinin seçtiği en iyi 30 genç ses arasında İzmir’den de 3 isim yer aldı. İzmirli gençler, 24-25 Mart’ta çeyrek final mücadelesi için Vodafone FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer koçluğunda performanslarını gerçekleştirecek. Tüm performanslar, 28 Mart’ta acunn.com/freezonesonses’te oylamaya açılacak.   

İzmir’den çeyrek finale kalan isimler şöyle sıralandı: Dila Bahar, Koray Aydoğdu, Helin Güçtekin.

Çeyrek Final’de 15 genç yarı finalist belirlenecek

Yarışmanın ikinci adımı olan Çeyrek Final’de gençler FreeZone Stüdyo’da Tarık Sezer’den koçluk alacak ve performanslarını sergileyecek. Bu performanslardan çıkacak videolar, Acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses web sitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 15 genç yarı finalist belirlenecek.

Yarı Final’de 5 genç finalist seçilecek

Yarışmanın üçüncü adımı Yarı Final’de genç yarışmacılar, yarışmanın jürileri olan Gökhan Türkmen ve Simge’den koçluk alacak ve FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Gençlerin performans videoları ve jürilerin yarışmacılarla ilgili yorum videoları Acunn.com/freezonesonses ve Vodafone FreeZone YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak. Acunn.com/freezonesonses web sitesi üzerinden yapılacak halk ve jüri oylamasıyla 5 genç finalist belirlenecek.
 
Birinciye single çıkarma şansı verilecek

Yarışmanın dördüncü ve son adımı ise Büyük Final olacak. Yarışmanın jürileri Gökhan Türkmen ve Simge’nin katılımıyla gerçekleştirilecek canlı yayında genç finalistler FreeZone Stüdyo’da performanslarını sergileyecek. Canlı yayın esnasında yapılacak halk oylaması ile bir kişi birinci olarak hem Türkiye’nin genç sesi olacak, hem de single çıkarma şansı yakalayacak. 

“FreeZone Stüdyo Son Ses Online Müzik Yarışması” hakkında ayrıntılı bilgi için www.acunn.com/freezonesonses adresi ziyaret edilebilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2018, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568