İzmirliler Ümit Besen ve Yeliz’le

“YENİ Bİ’ FEST GAZİNO GECELERİ” UNUTULMAZ BİR EĞLENCE İÇİN İZMİR’E GELİYOR

İzmirliler Ümit Besen ve Yeliz’le

Türkiye’de bir dönem gece hayatına damga vuran gazino kültürünü yeniden canlandıran “Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri” İstanbul’da meze, müzik ve muhabbet eşliğinde yaşanan eğlence dolu bir gecenin ardından, turnenin ikinci durağı İzmir’de kapılarını açacak.

Türk müziğinin yaşayan efsanesi Ümit Besen artık her biri ‘klasikleşen’ şarkılarıyla, eski gazino kültürüne aşina olan Yeliz pop ve arabeski harmanladığı kendine özgü tarzıyla, son dönemin eğlenceli topluluklarından Anason Orkestrası ise zengin repertuarı ile 8 Nisan’da İzmir’e son yılların en özel eğlencelerinden birini yaşatacak. Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri’nin detayları ve biletleri için www.biletix.com’a girebilir ya da 0212 266 26 25 no’lu telefonu arayabilirsiniz.


Anıları süsleyen gazino kültürünü 4 yıldır tekrar canlandıran Yeni Bi’ Fest, geçmişte altın dönemini yaşayan gazino eğlencesini, çok özel bir kadroyla günümüze taşıyor. İstanbul, İzmir ve Adana’yı kapsayan “Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri” turnesi, İstanbul’da unutulmayacak bir geceyle başladı. Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri’nin ikinci durağı ise İzmir Fuarı gibi bir zamanlar gazino kültürünün en güzel örneklerinin yaşandığı İzmir olacak. 

Ümit Besen ve Yeliz’den unutulmayan şarkılar  

Yeni Bi Fest Gazino Geceleri’nin yıldızları Ümit Besen ve Yeliz, aşina oldukları eski gazino kültürünü, günümüz seyircisine mükemmel bir şekilde yaşatıyor. Fantezi müzik alanındaki unutulmaz besteleriyle Türk müziğine damga vuran Ümit Besen, ‘Nikah Masası’ndan Okul Yolunda’ya kadar ezbere bilinen şarkıları ile gerçek bir gazino keyfine imza atıyor. Yeliz, pop ve arabesk müziği kusursuzca harmanlayan tarzı ve her dönem çok sevilen şarkılarının yanı sıra eski gazino günlerine ilişkin keyifli ve duygusal anılarını da paylaşıyor. Son dönemin eğlenceli topluluklarından Anason Orkestrası ise eski 45’liklerden oluşan repertuarıyla izleyicilere geçmişten bugüne keyifli bir müzikal yolculuğa çıkarıyor.

Oturma düzeni ve fix menüsüyle tam bir gazino gecesi
Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri’nde sahnenin yanı sıra oturma ve yemek düzeni de, gazino kültürüne uygun olarak tasarlandı.  Meze, müzik ve muhabbet ile şenlenecek sofraları, masalı oturma düzeni ve fix menü uygulaması ile efsaneleşmiş gazino kültürünü canlandıran Yeni Bi’ Fest Gazino Geceleri, İzmir’den sonra 28 Nisan’da Sheraton Grand Adana’da devam edecek.
Turnenin tüm detayları ve biletleri için www.biletix.com’a girebilir ya da 0212 266 26 25 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Turne Programı
8 Nisan 2017 Swissotel Büyük Efes İzmir / Ümit Besen – Yeliz – Anason Orkestrası
28 Nisan 2017 Sheraton Grand Adana Hotel / Ümit Besen – Yeliz – Anason Orkestrası

Nil Ceren BAYINDIR

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568