Kaan Öztürk: "Yollarda Yoruldum

Şehnaz GÜL / İstanbul - Çeşitli sahne konseptleri ve enerjik sahne performansları ile tanınan Kaan Öztürk, tekli şarkılar serisine; sözü ve müziği kendisine ait olan sevilen şarkısı "Yollarda Yoruldum" u yeniden hatırlatarak başlıyor.

Yıllardır gitarı ve vokaliyle Ajda Pekkan, Yaşar, Gülşen ve pek çok isime sahnelerinde eşlik eden Kaan Öztürk; Emel Müftüoğlu, Onur Mete ve yakın zamanda kaybettiğimiz Harun Kolçak gibi bir çok sanatçıyla birlikte yaptığı featuring konsept programları ile biliniyor. 

Sahne performanslarında mizahi içeriğe de bolca yer veren ve eğlenceli sahnesi ile tanınan Kaan Öztürk; müzisyenliği kadar şovmenliği ile de izleyicilerini etkiliyor.

"Mutfağa Döndüm !"

Kaan Öztürk, "Yollarda Yoruldum" şarkısı ile ilgili düşüncelerini: "Hiç durmadım. Sahne yapabilmek için albüm yapılıyor diye düşünüyordum. Hep sahnede olduğum için şarkı yayınlamaya ihtiyaç duymuyordum. Ancak bu süreçte şarkı yazmayı hiç bırakmadım. Paylaşmak istediğim çok fazla şarkı birikti. Artık sahnelerimde kendi şarkılarıma da ağırlık vermek istiyorum. Bu yüzden mutfağa döndüm. Başlangıç için ise; bilenlere hatırlatmak, bilmeyenlere dinletmek için yine ama yeni "Yollarda Yoruldum" ile geldim" sözleri ile dile getiriyor. 

İmre Haydaroğlu tarafından klibi  Bodrum'da çekilen Kaan Öztürk'ün "Yollarda Yoruldum" şarkısı  "Avrupa Müzik" etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. 

Kaan Öztürk: "Yollarda Yoruldum" / Sosyal Medya : Twitter & İnstagram /  kaan_ozturk
Söz & Müzik: Kaan Öztürk
Düzenleme: Serkan Baysal, Fuat Bostancı
Yapım: Avrupa Müzik
Klip Yönetmeni: İmre Haydaroğlu 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568