Kışın soğuna Jazz keyfi

Ufuk Şahin/İSTANBUL- Taksim Talimhane’de bulunan Elite World İstanbul Hotel’in lobi katındaki Jazz Company’nin Aralık ayı programında birçok özel performans yer alıyor.

Kışın soğuna Jazz keyfi

Türkçe'nin yanısıra İngilizce, İspanyolca, Rumca şarkıları da repertuarlarında bulunduran Akustik Bişeyler, 1 Aralık Cuma akşamı müzik severlere doyumsuz bir gece yaşatacak.

Country, folk, pop, caz tarzında 60'lı yıllardan günümüze gelmiş kült şarkıların akustik olarak yorumlanacağı bu özel gecede,  gitarda Cevdet Alanbay, saksafonda Siney Yılmaz, vokal Goncagül Alankaya dinleyicilerin kulaklarının pasını silecek.

Klasik müzik ve caz üsluplarını kendine has yorumuyla ortaya koyan çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Umut Ünleyen ve konserler ve sahne performanslarını başarıyla sürdüren cazın güzel yorumcusu Şenay Ocak, 8 Aralık Cuma akşamı Jazz Company’de caz severler ile buluşacak. Çok sayıda müzisyen ve vokalin katılacağı bu sürprizlerle dolu gecede caz severler müziğe doyacak.

Kadınlar tarafından yorumlanmış blues şarkıları bir araya getirmek ve hikâyelerini paylaşmak üzere yola çıkan Woman Blues, 15 Aralık Cuma akşamı müzik sever ile buluşacak.

Şarkıların yazılma hikayeleri ve bestecilerinin yaşamından anekdotlar da anlatılarak Blues'un kadınlarının selamlanacağı gecede, gitarda Gürkan Özbek, bas gitarda Ozan Yeşildal, davulda Soner Doğanca, vokal Göksenin Tuncalı performans sergileyecek.

Farklı ambiyansı ile de büyük beğeni toplayan,  yılbaşına özel dekorasyonu ve sürprizleri ile yeni yıl akşamı için özel bir alternatif olan Jazz Company’de ünlü caz sanatçısı İlham Gencer, 31 Aralık Pazar akşamı yılbaşına özel hazırladığı repertuarları ile farklı bir gece yaşatacak.

Jazz Company performanslarına yönelik ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0212 313 83 83’ü arayabilir, biletleri www.biletix.com adresinden satın alabilirsiniz. 

JAZZ COMPANY ARALIK 2017 TAKVİMİ
1 ARALIK 2017 / Akustik Bişeyler 
8 ARALIK 2017 / Şenay Ocak, Umut Ünleyen DUO
15 ARALIK 2017 / Woman Blues With Göksen’in
31 ARALIK 2017 / İlham Gencer ‘le Unutulmaz Yılbaşı Partisi

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 23:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568