Londra'dan kısa film tadında Klip

Gece ve YARİM...

Londra'dan kısa film tadında Klip
Geçtiğimiz aylarda kendi isimlerini taşıyan albümlerinin çıkış şarkısı ve video klibi “Ben Öldüm” ile büyük beğeni kazanıp, müzik listelerinin üst sıralarından uzun bir süre inmeyen GECE grubu, albümün ikinci klibini sözü ve bestesi grubun solisti  Can Baydar’a ait “Yarım” isimli şarkıya çekti.
 
Emre Aydın’nın “Son Defa” klibi ile 2010 Altın Kelebek Yılın Klibi Ödülünü alan Serdar Ferit yönetmenliğinde Londra’da çekilen klibin başrolünde, Türkiye’de de yayınlanan “Bones” dizisi dahil olmak üzere birçok İngiliz televizyon dizi ve filminde rol almış başarılı İngiliz aktör, Jonathan Wrather yer aldı ve oyuncuya 14 kişiden oluşan profesyonel İngiliz oyuncular eşlik etti. Klibin görüntü yönetmeni ise Türkiye’de de vizyona giren korku filmi “Long Time Dead” in ve efsanevi Fransız oyuncu    Sophie Marceau’nin başrolünde olduğu aynı zamanda birçok festivalde de ödül almış olan başyapıt “Firelight” ve birçok filmin ve dizinin de görüntü yönetmeni Nic Morris.


Bir adamın eşine olan sadakatini sorgululamasını anlatan ve birçok farklı mekan kullanılan klibin çekimleri 2 günde tamamlandı.
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2011, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568