Mahsun ile Hadise aşkı neden bitti?

Bu ayrılık magazin dünyasında çok konuşulacak. Mahsun Kırmızıgül ile Hadise ayrıldı. İki aşık birlikteliklerine neden son verdi?

Mahsun ile Hadise aşkı neden bitti?

Duymayan Kalmasın'ın haberine göre Mahsun Kırmızıgül ile Hadise ayrıldı.

Peki Hadise Mahsun aşkı neden bitti? Mahsun Kırmızıgül, Hadise aşkının bütün detaylarını Duymayan Kalmasın'a açıkladı.

Yaklaşık iki ay önce magazin sayfalarına düşmüştü Hadise Mahsun aşkı. Aşklarıyla ilgili inkar ilk Hadise'den geldi, kimse de bu birlikteliğe ihtimal vermedi. Ama Mahsun Kırmızıgül Hadise'yle ilgili hiç bir açıklama yapmadı çünkü bu birliktelik doğruydu.

Mahsun Kırmızıgül beş yıldır birlikte olduğu Minecan'dan evlilik problemi nedeniyle beş ay önce ayrıldı. Bu ayrılığın ardından çapkınlık turlarına başlayan Kırmızıgül, bir sinema salonunda tanıştığı Hadise ile bir arkadaşının evinde buluştu. Artık ok yaydan çıkmıştı. İki aşık Mahsun Kırmızıgül'ün evinde buluşmaya başladılar.

Her zaman karda yürüyüp izini belli etmeyen Kırmızıgül, Hadise'yle Bodrum'da arkadaşının teknesinde de buluşuyordu.

Mahsun Kırmızıgül de, Hadise de çok yoğun çalışıyordu. Fakat Hadise sürekli Mahsun ile vakit geçirmek istiyor, bu aşkı herkesin önünde yaşamak istiyordu. Mahsun ise her zaman olduğu gibi aşkını gözlerden uzak, medyanın haberi olmadan yaşamak istiyordu. İki taze aşık için bu fikir ayrılığı ve Mahsun'un Hadise'ye vakit ayıramaması artık büyük sorun olmaya başladı.

Hadise'nin çok üzüldüğünü gören Kırmızıgül ilişkiye nokta koymaya ve Hadise'den ayrılmaya karar verdi. Mahsun'un bu şekilde bu aşka nokta koyması Hadise'yi çok üzdü.

Herkes Hadise'nin vergi gündemiyle ilgilenirken, Hadise aslında büyük aşk acısı yaşamış o yüzden İstanbul'dan ayrılmıştı

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2011, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568