“Normal doğum yapmak istiyorum”

Eda Özerkan pilates yaparak doğuma hazırlanıyor…

“Normal doğum yapmak istiyorum”

Güzel oyuncu Eda Özerkan anne olmak için gün sayıyor.

Timur Acar ile mutlu bir evlilik yaşayan Eda Özerkan, hamileliğinin 35. Haftasında olduğunu belirterek samimi açıklamalar yaptı.

Özerkan, “Dört yıldır aktif olarak spor yapıyorum. Hamile kaldım diyerek bir anda spora başlamak doğru değil, ben daha önceden aktif spor yaptığım için, şu an hiç zorlanmıyorum. Yaptığım sporlar her hangi bir sıkıntı vermiyor. Eskiden daha ağır sporlar yapıyordum, şimdi hocam eşliğinde hamileler için hazırlanmış pilates yapıyorum.” dedi.

Özerkan; “Hamileliğin 8,5 ayında normalde %80 de bel ağrısı olur, yürümekte zorlanabilirler. Çok şükür ben daha önce aktif  spor yaptığım için hiç ağrım olmadı. Pilatesin haricinde haftanın iki günü yüzüyorum. Bunların hepsi normal doğum için. Normal doğum yapmak istiyorum nasipse... Tabi ki önce sağlık. Kafama göre hiçbir şey yapmıyorum. Herşey doktorumun kontrolünde.” dedi.

Sporun yaşam tarzı olduğunu belirten Eda Özerkan “Spor gerektiği zaman değil, hayatın her döneminde olmalı. Hamile kaldım, hemen spor yapayım demek doğru değil. Ben hayatımın hiçbir döneminde sporu ihmal etmedim. İyi ki spor yapmışım, şu anda ki dönemim de bunun faydalarını çok net görüyorum ” diye konuştu.

Güzel oyuncu "Ağustos’un ilk haftası ya da ikinci haftası gibi bekliyoruz. Temmuz’un son haftası da olabilir. Bilemiyoruz önemli olan sağlıklı olması” dedi. Kız bebeği beklediklerini söyleyen Eda Özerkan, “İsmini Eliz koyacağız,  Eliz Farsça da hamle yapmak, atılgan ve sıçramak anlamına geliyor” dedi.

'Evlilik nasıl gidiyor?' sorusuna Özerkan; “Herşey çok güzel gidiyor. 23 Temmuz da Timur ile bir yıl olacak. Çocuğumuzun hazırlıkları ile uğraşıyoruz. Odasını hazırlıyorum… Güzel bir heyecan var. Sonlara doğru yaklaştıkça vakit geçmiyor…” dedi.

Olcay Ünal SERT

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568