Özlem Karagül iddialı geliyor!

ÖZLEM KARAGÜL ilk albümü “BENSİZLİK YETECEK Mİ'de önemli müzik adamlarının eserlerine hayat verdi!

Özlem Karagül iddialı geliyor!

Sesi ve yorum gücüyle beğeni toplayan Özlem Karagül, "Bensizlik yetecek Mi ?" isimli albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Üçühareketli, dördü de duygusal olan toplam yedi şarkının yer aldığı albümde Ahmet Selçuk İlkan, Uğur Bayar, Yılmaz Tatlıses, Sinan Özşeker, Ayşenur Yazıcı ve Alihan gibi müzik dünyasının güçlü isimlerin eserleri var. Müzik yönetmenliğini Fatih Doğaner'in üstlendiği çalışmanın aranjörlüğünü ise Hüseyin Arapoğlu yaptı.

HERKES KENDİNDEN BİR ŞEY BULACAK

Albümde evlenip ayrılan çiftlerden tutun da, asker yolu bekleyenlere kadar herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği şarkıların olduğunu ifade eden Özlem Karagül, "Dinleyenler bu albümde kâh eğlenirken, kâh hüzünlenecek. Albümde şimdilik bir tanesi hareketli, diğeri slow olmak üzere 2 şarkıya klip çekildi. Devamı da gelecek" dedi.

ÖZLEM KARAGÜL HAKKINDA

Antalya'nın en sevilen, en çok dinlenen ve en popüler radyo programcıları arasında olan Özlem Karagül dinleyenler ve sevenlerinin ısrarları sonrası bu albüme karar verdi. Özlem Karagül yıllar önce TSM dalında düzenlenen bir ses yarışmasında birinci olduktan sonra bazı önemli isimlere çeşitli açık hava konserlerinde vokal yaptı. Karagül, iyi bir radyo programcısı olmasının yanı sıra; aynı zamanda TV sunucusu ve iyi bir seslendirmen olarak takdir topluyor.Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2014, 02:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568