RocKuba'dan yeni video klip Gonca Vuslateri “Sabır"

Ayla Koç/İSTANBUL-Dünya’ca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkeminizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren Emir Ersoy, geçtiğimiz yıl RocKuba projesi ile ses getirdi.

RocKuba'dan yeni video klip Gonca Vuslateri “Sabır"

Konserlere devam ederken bir yandan da 2018 baharında çıkaracağı yeni şarkıları için çalışan Emir Ersoy, RocKuba’dan video klipler yayımlamaya devam ediyor.

Birbirinden ünlü oyuncuların yorumcu performansları ile yer aldıkları RocKuba’dan yeni video klip, her projesi izleyici rekorları kıran, ülkemizin en dikkat çeken, başarılı oyuncularından Gonca Vuslateri performansı ile “Sabır” oldu. 

Sözü ve bestesi Göksel’e ait olan “Sabır”, Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemesi ve Gonca Vuslateri’nin kendine özgü yorumuyla yeniden hayat buldu. Babajım Stüdyoları’ndaki kayıtlar sırasında çekilen görüntüler, albümün ilk Babylon konseri ve özel çekimlerden oluşan Emir Ersoy feat. Gonca Vuslateri “Sabır” video klibi dinamik ve renkli görüntüleri ile dikkat çekiyor.

Prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy’un Sony Music etiketiyle yayımladığı albümü “RocKuba”nın yeni video klibi “Sabır” 19 Ocak 2018 cuma günü tüm tvler ve dijital mecralarda yayında. 


Söz&Müzik : Göksel Demirpençe
Düzenleme : Emir Ersoy
Yorum: Gonca Vuslateri

Emir Ersoy: Piyano & Keyboards
Eylem Pelit: Bas Gitar
Cenk Erdoğan : Klasik Gitar
Görkem Baharoğlu: El.Gitar & vokal
Banu Kunt Işık : Vokal
Abbas Karacan : Kajon
Aleixi Riviera Contreras: Conga
Luis Ernesto Gomez: Bongo & Campana
Hakan Cimenot: Trombon
Barış Doğukan Yazıcı: Trompet
Studio: Babajim
Mix : Jose Mendoza
Mastering: Fernando Alvarez (440 mastering)

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568