Saba Tümer'e Acımasız Eleştiri!

Dr. Erol Köse: Fahrettin Aslan’ın Mirasını Saba mı Yiyor Sacit Bey?

Saba Tümer'e Acımasız Eleştiri!Ünlü televizyoncu Saba Tümer, Çeşme tatilinde Mehmet Aslan'la görülünce, yapımcı Dr. Erol Köse tarafından twitter’da eleştirilmekten kaçamadı...

Milliyet’in haberine göre, İstanbul’da geçen ocak ayında bir otele birlikte gazinocular kralı Fahrettin Aslan’ın oğlu Mehmet Aslan ile birlikte girerken görülen Saba Tümer o zaman aşk iddialarını reddetmişti, ancak ünlü ikili bu kez İzmir’in Çeşme İlçesi’nde Alaçatı’da ortaya çıktı.

Alaçatı’da birlikte eğlenen Saba Tümer ve Mehmet Aslan’a arkadaşları da eşlik etti. Gece sonunda eğlence yerinden birlikte çıkan Mehmet Aslan ve Saba Tümer yolda yürümeye başladı.

Bu sırada Mehmet Aslan hızlı davranarak, DHA muhabirin önünü kesti ve fotoğraf çekmemesi için omzuna sarıldı. Anında birbirinden ayrılan çiftten Mehmet Aslan daha sonra hızlı adımlarla uzaklaştı.

Saba Tümer ise objektife gülümsedi. Tümer,Mehmet Aslan ile aşk yaşayıp yaşamadığı sorularına cevap vermekten kaçındı.Bu habere ünlü yapımcı Dr. Erol Köse’nin yorumu ise gecikmedi. Sacit Aslan’dan ise o yorumlara tek cümlelik bir yanıt geldi.

İşte Dr. Erol Köse’nin bu olayı Twitter’da ele alış şekli ve Sacit Aslan’ın cevabı;

Dr.Erol Köse - S**yancı Saba Tümer Çeşme’de Fahrettin Aslan’ın oğlu Mehmet Aslan’la öpüşürken yakalanmış
Dr.Erol Köse - Saba Ajda’yı örnek almıştır
Dr.Erol Köse - Sacit Aslan’dan kardeşi hakkında yorum bekliyoruz
Dr.Erol Köse - Rahmetli Fahrettin Aslan’ın mirasını Saba mı yiyor Sacit bey?
Sacit Aslan – Doktorcum öyle bir kardeşim yok. Babam zampara bir adamdı varsa da bilmiyorum. Saba’ya gelince. Tencere kapak misaliYAZAN OZ / STARLOUNGE
  FOTOĞRAFLAR: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568