Sertab Erener Ege Perla’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor

Gaye Karakaş - Serap Denk / İSTANBUL -Türk pop müziğin en güçlü seslerinden biri olan Sertab Erener Ege Perla’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Sertab Erener Ege Perla’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor

Açıldığı ilk günden beri düzenlediği konser ve etkinliklerle adından sıkça bahsettiren İzmir’in en yeni yaşam merkezi Ege Perla’da en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Sertab Erener,  1 Kasım 2017 Çarşamba günü İzmirliler için tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak. 

Konut, ofis ve alışveriş merkezi ile İzmir’in ilk karma projesi olan Ege Perla, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla her zaman izleyenleri kendine hayran bırakan ve müzik hayatının 25. yılını kutlayan Sertab Erener’i sevenleri ile buluşturuyor. 

Sertab Erener’in Sakin Ol, Aldırma Deli Gönlüm, Ateşle Barut, Sevdam Ağlıyor, Aslolan Aşktır, Yanarım, Zor Kadın, Vur Yüreğim, Koparılan Çiçekler, Rengarenk ve çok daha fazlasıyla keyifli dakikalar geçirip hatıralar arasında zamansız bir yolculuğa çıkartacağı konser 1 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’de gerçekleşecek.


Benzeri olmayan müzik kariyerinde bu güne kadar sayısız ödül alan, operadan popa kadar birçok müzik türünü kapsayan ses yeteneği ve olağanüstü sahne performansı sayesinde Türkiye'de ve yurtdışında geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Sertab Erener'in bu özel konserini kaçırmayın.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2017, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568