Sinan Akçıl'dan İzel'e serenad!

Hatice Akkaya/İSTANBUL-Geçtiğimiz akşam Pm Restaurant'ta sahne alan İzel misafirlerine tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti.

Sinan Akçıl'dan İzel'e serenad!

Doksanlardan günümüze hit olmuş şarkılarını Pm Restaurant'ı dolduran misafirleri için seslendiren İzel'i dinlemeye gelen isimle arasında; Ali Ağaoğlu, Sinan Akçıl, Hind Joudar, Erkan Özerman ve Best Model Of The World birincisi Aslıhan Karalar gibi isimler vardı.

Programın bir bölümünde Sinan Akçıl'ı da sahneye davet eden İzel, yakın dostundan ''Can dostum, yol arkadaşım'' diye söz etti. İzel'in bu davetini kırmayarak sahneye çıkan Akçıl, ''Sende benim kıymetlimsin. Bunu bir kez de herkesin huzurunda söylemek istiyorum.'' dedikten sonra İzel'in hitleri arasında yer alan ''Anlayamazsın'' şarkısını seslendirerek yakın dostuna bir anlamda serenaa yaptı.

Öte yandan geceyi Best Model Of The World birincisi güzeller güzeli Aslıhan Karalar ile katılan ünlü organizatör Erkan Özerman ise '' Bu dünyadaki bütün taçları giyen kızımıza nazar değecek diye korkuyorum. Nazar boncuğu gibi yanındayım bu aralar.'' sözleri ile esprili bir açıklamaya imza attı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568