Şişli Belediyesi "Efsane Sesler Selçuk Ural" konseri

Edona Foreıgn - Şişli Belediyesinin düzenlediği Efsane Sesler konserlerinin ilki 6 nisan cuma aksami Türk Hafif Batı müziğinin duayen ismi Selçuk Ural ile gerçekleştirildi. 

Şişli Belediyesi  "Efsane Sesler Selçuk Ural" konseri

50. Sanat yılında Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezinde sahneye çıkan efsane ses Selçuk Ural salonda bulunan 800 kişinin hep birlikte eşlik ettiği
4 nesilede hitap eden geniş repertuarı ve performansı ile ayakta alkışlandı.  

Konserde yıldızlar geçidi yaşandı.Müziğin diğer efsane seslerinden olan  Nil BurakSeyyal Taner , Atilla Atasoy , Ayhan Aşan ve sunucu Hülya Uğur da Selçuk Ural ı bu önemli gecede yalnız birakmadi ve konuk sanatçı olarak şarkılar seslendirdiler.

Gecenin diğer iki süprizi ise esprili kişilikleri ile  İzzet Öz ve şiirleriyle Ahmet Selçuk ilkan ın sahneye çıkmasıydı. 

Şişli Belediyesi Başkan yardımcısı Semih Şahin ve Şişli Belediyesi kültür ve sosyal işler müdürü Hacı Kuru nun da izlediği gecenin sonunda Selçuk Ural a teşekkürleriyle çiçek takdim edildi . 

Şişli Belediyesi adına konusan sayın Hacı Kuru sanata ve sanatçıya verdikleri desteği anlatılırken, efsane  seslerin Şişli halkıyla önümüzdeki günlerde yapılacak diğer konserlerle buluşmaya devam edeceği müjdeledi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568