Son Feci Bisiklet Konserleri başlıyor!

Zuhal Aytolun / İSTANBUL - Türkiye rock müzik camiasında her çalışması merakla beklenen Son Feci Bisiklet, yeni albümleri “Kötü Şeyler” ile müzikseverleri uzun soluklu bir yolculuğa davet ediyor.

Son Feci Bisiklet Konserleri başlıyor!

Vokal, gitar ve klavyede Arda Kemirgent, davulda Can Sürmen, gitarda Erkin Sağsen ve bas gitarda Ozan Özgül’den oluşan Son Feci Bisiklet’in “Kötü Şeyler” albümünde tüm söz ve besteler Arda Kemirgent, düzenlemeler ise grubun imzasını taşıyor. 

Prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği albümün mix’lerini Tahsin Güngör Aktürk yaparken, mastering ise Los Angeles Magic Garden Mastering’ten Brian Lucey’e ait.

Söz örgüsünü kendi müzik dinamikleriyle bu albümde de bütünleyen grup, şarkılarında dünyayla dertlerini ve hayatla çarpışmalarını anlatırken, tarzlarıyla da sözünü esirgemeyen yapısını ortaya koymaya devam ediyor.  

KONSER TURNESİ BAŞLIYOR
Son üç sezonda 30'a yakın şehirde 200'ü aşkın sahne performansıyla ilgi çekmeye devam eden Son Feci Bisiklet, “Kötü Şeyler” albümünün tanıtım turnesine yakında başlıyor. 

4 Ekim - Ankara IF Performance Hall
8 Ekim - Kocaeli Emex Otel
14 Ekim - İstanbul Zorlu PSM Studio
19 Ekim - İstanbul Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi
27 Ekim - İzmir Bios Bar
3 Kasım - İstanbul Dorock XL
4 Kasım - Eskişehir SPR Pub
10 Kasım - Trabzon Big Yellow Taxi Benzin
11 Kasım - Samsun Big Yellow Taxi Benzin
16 Kasım - Çanakkale Hayal Kahvesi
17 Kasım - Bursa Hayalperest By Hayal Kahvesi
23 Kasım - Isparta Little Up Performance Hall
24 Kasım - Antalya Tudors Arena
28 Kasım - Sakarya Orhangazi Kültür Merkezi
13 Aralık - Bandırma Hayal Kahvesi


2017 yılının ilk yarısında yayınladıkları “Teslim Tesellüm” teklisiyle ilgiyi üzerinde tutmaya devam ederken, yılı bitirmeden yeni albümleri “Kötü Şeyler”i Sony Music etiketiyle dinleyiciyle buluşturan grubun, Cihangir Müzik Evi Stüdyosu’nda kaydettikleri bu albümünde 10 yeni şarkı yer alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568