Songül Karlı sert çıktı

Su Gibi'de damat ile gelin adayı arasındaki kavga seviyesizleşince Songül Karlı sert çıktı....

Songül Karlı sert çıktı

Damat adayı İbrahim Bey ile gelin adayı Lale Hanım neden anlaşamadıklarını anlattı. İbrahim Bey, Lale Hanım'ın "İmam nikahıyla bu işi uzatalım" dediğini, söyleyince stüdyo şaşkına döndü. Damat adayı, imam nikahına sıcak sıcak bakmadığı için Lale Hanım'ın kırıldığını ifade edince, gelin adayı çılgına döndü.

"Yine aynı şeyi söyledi, gerizekalı adam" kaşrılığını veren gelin adayı Lale Hanım'a İbrahim Bey, "Benim eşim ölmüş, yangından mal da kaçırmıyorum, kuma da almıyorum" dedi.

Bunun üzerine gelin adayı, "Sen kimsin yangından mal kaçıracak 800 TL maaşınla, sen kimsin?" deyince kavga seviyesizleşti.

"Sen de kimsin benim için. Sen bir dil biliyorsun, ben dört dil bilmiyorum. İmam nikahıyla evlilik teklifi olmaz" şeklinde konuşan İbrahim Bey, "İki maaş alıyormuş baba maaşı 2.500 TL'ymiş" ifadelerini kullanınca araya giren Songül Karlı sert çıktı. "İbrahim ağabey bir dakika' Tamam sanane" diyen Karlı, "Karşılıklı medeni olarak gelip görüşüyorsunuz, bizi hayram bırakıyorsunuz. Daha sonra ikili ilişkilerde rezillik diz boyu. Beceremiyor musunuz bu işi? Yaşınızı başınızı almışsınız" diye tepki gösterdi.

Fox tv ekranlarında yayınlanan Su Gibi programında damat ile gelin adayı arasındaki kavga seviyesizleşince programın sunucularından Songül Karlı sert çıktı.


Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568