Tarkan'la Fizy'de rekor!

Tarkan’ın yeni albümünden 1 haftada 200 bin şarkı indirildi

Tarkan'la Fizy'de rekor!

Türkiye’nin Megastarı Tarkan’ın yeni pop albümü “10”, Türkiye’nin en popüler müzik platformu fizy’de rekor indirme rakamına ulaştı.

Dijital müzik platformları arasında önce fizy’de yerini alan albümden, 24 saatte toplam 50 bin, 1 haftada 200 bin şarkı  indirildi. Ayrıca fizy mobil cihazlara indirilen uygulamalar sıralamasında da birinciliğe yerleşti.

Sahip olduğu zengin yerli ve yabancı müzik arşiviyle Türkiye’nin en popüler dijital müzik platformu olan fizy, Türkiye’nin Megastarı Tarkan’la yeni bir rekora imza attı. Sanatçının sevenlerinin merakla beklediği pop albümü “10” fizy’de yoğun ilgiyle karşılandı. fizy’de 24 saat içinde Tarkan’ın yeni pop albümünden 50 bin şarkı indirilirken, 1 hafta sonunda indirilen şarkı sayısı 200 bine ulaştı.

Beğenilen uygulama fizy de mobil cihazlara indirilen uygulamalar sıralamasında birinci sıraya yerleşti.

fizy’de bir gün içinde en çok dinlenen ve izlenen albüm listesinde 1 numaraya oturan “10”un en çok dinlenen şarkısı ise “Yolla” oldu. Tarkan’ın en iyi videoları listesi de kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Tarkan’ın Yolla şarkısına çektiği ve dijital platformlar arasında ilk kez fizy’de yayınlanan klibi de en çok izlenen videolar içinde zirvede yer alırken, sadece 2 gün içinde 378 Bin kez izlendi! 


Tarkan’ın “10” albümünden fizy’de en çok dinlenen ilk beş şarkısı ise şöyle:
1.       Yolla
2.       Beni Çok Sev
3.       Çay ve Simit
4.       Çok Ağladım
5.       Kedi Gibi

Deniz VAYLOYAN

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568