‘Teyzem derler yatağından çıkarlar!’

Teyzeler...teyzeler... Demet Akalın bu kaçar mı?

‘Teyzem derler yatağından çıkarlar!’

  Demet Akalın, Çeşme’de Figen Doğusoy isimli bir kadınla görüntülenen Önder Bekensir’den ayrıldı. Akalın, twitter’da Bekensir’e “Teyzem dedikleri kadınların yatağından çıkarlar! O kadının koynundan zahmet edip çıkma, eşyaların çöpte” diye yazdı.

Sevgilisi Önder Bekensir’in ‘teyzeme gidiyorum’ diyerek Figen Doğusoy adlı başka bir kadınla beraber olduğunu belirten Demet Akalın ilişkisine son noktayı koydu. Akalın dün sabah Bekensir’den ayrıldığını twitter’daki sayfasından öfkeli bir dille duyurdu:

“Hayatta hiç yanılmadım şu hislerimde. Teyzem diye giderler karı koynundan çıkarlar pes! Karının koynundan zahmet edip çıkma sakın! Eşyaların çöpte! Ben oruç tuttuğum için Allah’a inancım sonsuz! Ama Allah hatayı 2 kere yapanı sevmez! Sevgili Seda Sayan dedi ki: Unutma zirve yalnızlıktır alışacaksın. Bu Zeki barda çalan müzisyen arkadaşlar var Allah’tan. Yoksa, herkes uydurma haber deyip geçecekti. ‘Yılın en amatör çapkın ödülü’ kime gidiyor bakalım? Bakkala diye çıkıp gerçekten 50 yıl kaybolasım var!”
Bekensir ise ihanet iddialarını yalanlayarak “Bahsedilen insanlar bizim birlikte iş yaptığımız kişiler. Bu tip dedikodular çok çirkin, biz bunlara sadece aile olarak gülüyoruz! Benim Çeşme’ye bünyemizdeki mekanlara gelmemdeki sıkıntının ne olduğunu anlamış değilim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 00:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568