Thor by Alkoçlar Exclusive Otel’de bir gece ki

Turizm sektörünün köklü markalarından Alkoçlar’ın son zincir halkası Thor by Alkoçlar Exclusive Otel’de düzenlenen “Alkoçlar Bodrum Geceleri” dün akşam Cenk Eren ile start verdi.

Thor by Alkoçlar Exclusive Otel’de bir gece ki

26 Haziran-5 Eylül tarihleri arasında özel olarak sahne performansları ile Cenk Eren, Dj Suat Ateşdağlı ve Dj Ali Sayar, Türk Sanat Müziği sanatçısı Fatma Yetiş, Yunan Müzikleri sanatçısı Buzuki Niko sahne alacak. İlk etkinliğini yapan Thor Alkoçlar’da sahne alan Cenk Eren’i izlemeye gelen Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan eşi Emine Özilhan ile gelinleri Yasemin Özilhan, bir başka masada ise Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar eşi Tülin hanım ve misafirleri vardı.

Cenk Eren’i büyük bir keyifle dinleyen Emine Özilhan gelini Yasemin Özilhan ile çok iyi anlaştığı gözlerden kaçmıyordu, kızı gibi sevdiği geliniyle birlikte gece boyunca Cenk Eren’in tüm şarkılarına eşlik ettiler.

Cenk Eren bir ara sahneden inerek gelin kaynananın yanına gelerek “Boş vere boş vere ne hale geldik” parçasını okudu, Yasemin ve Emine Özilhan sanatçıya bu parçada olduğu gibi birlikte tüm parçalarda eşlik etmeyi ihmal etmediler.

Gönüllerince felekten bir gece yaşayan gelin-kaynana güzel bir aile tablosu çizdiler.

Bilge KARANCI

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568