Yonca Evcimik iddialı döndü...

Yonca Evcimik yeni şarkılarından oluşan albümü “15.” ile müzikseverlerle buluştu…

Yonca Evcimik iddialı döndü...

“Abone”, “Kendine Gel”, “8:15 Vapuru”, “Bandıra Bandıra” gibi unutulmaz hitlere imza atan, 90’lı yıllarda patlayan Türk pop müziğinin öncüsü Yonca Evcimik, yeniden iddialı döndü... 

Türk Pop Müziği’nin altın çağı 90’larda bir çok ilke imza atan Yonca Evcimik; yeni albümü “15.” ile hayranlarıyla hasret gideriyor. Uzun bir aradan sonra çıkardığı yeni albümünde 90’ların ruhunu 2000’lerin soundu ile birleştiren Evcimik, yepyeni 10 şarkısıyla bu yazın en çok konuşulan isimlerinden olacak. 

Yonca Evcimik’in 15. albümü olan “15.”nin prodüktörlüğünde Aykut Gürel imzası bulunuyor. Volga Tamöz, Okay Barış, Serdar Ortaç, Serhat Tekin, Barlas Erinç, Murat Aydemir gibi müzisyenlerle birlikte çalışan Yonca Evcimik, dans şarkılarının yanısıra slow şarkıları ile de beğeni toplayacak. 

Kayıtları Aykut Gürel’in Bodrum’daki stüdyosunda tamamlanan albümün çıkış parçası ise “Burası İstanbul” şarkısı olacak. Yonca Evcimik, yeni şarkısı için Nihat Odabaşı yönetmenliğinde klip çekti . 

Yeni albümü "15." ile müzik piyasasına adeta " bir kenara çekilin bakayım" diyen Yonca Evcimik, yenilikleri ile yeniden tarih yazmaya hazırlanıyor.

Albümü için Serhat Tekin’in objektifine poz veren Yonca Evcimik kulaklara olduğu kadar gözede hitap edecek.


Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568