Garenta’dan İzmirlilere 3 ay araç kiralama hediye

Ayşenur Özcan/İZMİR-Garenta kampanyasıyla İzmirliler rahat bir nefes alıyor

Garenta’dan İzmirlilere 3 ay araç kiralama hediye

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta, özel kampanyaları ile müşterilerine değer katmaya devam ediyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat destek sağlayan Garenta, İzmirlilere araç kiralamanın yeni bir deneyimini yaşatıyor. Garenta’dan uzun dönem kiralama yapan İzmirliler 12 aya 1 ay, 24 aya 2 ay, 36 aya 3 ay ücretsiz araç kiralama hakkı kazanıyor. 

Marketing Türkiye’nin düzenlediği, Garenta’nın 3 yıl üst üste ana sponsor olduğu İnteraktif Pazarlama Zirvesi 22 Şubat’ta İzmir’de başladı. Bu zirve kapsamında Garenta’nın düzenlediği kampanya 22 Mart tarihine kadar devam edecek. 

GarentaPRO firmalara ciddi mali avantaj sağlıyor
Yeni nesil araç kiralama şirketi Garenta’nın uzun dönem kiralama operasyonu GarentaPRO firmalara ciddi bir mali avantaj sağlıyor. GarentaPRO’dan araç ihtiyaçlarını, öz kaynak kullanmadan karşılayan müşteriler istedikleri para biriminden ödeme yapma imkânına sahip oluyor. Online kiralama sistemi ile müşterilerin hayatını kolaylaştıran GarentaPRO, araç kiralamak isteyen firmaların kendi ofislerinden her türlü işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlıyor. Kredi kartı ile taksit, 7/24 hizmet anlayışı, orijinal yedek parça ve yetkili servisler ile müşterilerin güvenliğinin ön planda tutulması GarentaPRO’nun fark yaratan özellikleri arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568