Mercedes C180 Style Kazanma Şansı

Altınbaş'tan pırlanta anahtarlı mErsedes Kampanyası

Mercedes C180 Style Kazanma Şansı
Altınbaş’tan Göz Alıcı Hediye: Tek seferde yapacağınız her 500 TL ve katları alışverişte Mercedes C180 Style Kazanma Şansı

ALTINBAŞ’TAN PIRLANTA ANAHTARLI MERCEDES KAMPANYASI 

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, lüksün ve ihtişamın göstergesi olan mücevherin ışıltısına yakışır bir kampanya ile yeni yıla hazırlanıyor. Altınbaş, mücevherin büyülü dünyası ile Mercedes Benz’i özel bir kampanya ile bir araya getiriyor. Altınbaş’tan gerçekleştireceğiniz her 500 TL ve katları alışverişinizde 3 Mercedes C180’den biri sizleri bekliyor. Özel olarak üretilen pırlanta anahtarlıklara sahip olan arabalar, mücevher ve tasarımın uyumunu bir kez daha gözler önüne seriyor.
Altınbaş Sürüş keyfinize ortak oluyor...
Türkiye mücevher perakendeciliği sektörünün lider ismi Altınbaş, yeni yıla girerken Mercedes Benz kazanma şansı sunuyor. Altınbaş mağazalarından tek seferde 500 TL ve katları alışveriş yapan herkes Mercedes C 180 kazanma şansı yakalarken, özel olarak üretilen pırlantalı anahtarlıklarla Altınbaş sürüş keyfinize ortak olacak.
Estetik tasarımların konforlu sürüş keyfi ile birleştiği bu kampanya sonunda yapılacak olan çekilişle 3 kişi Mercedes C 180 Style 2014 model otomobil ikramiyesi kazanacak. Kampanya 1 Kasım 2014 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Altınbaş Mağazaları’nda ya da www.altinbas.com internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak. Tüm mücevher severler kampanyaya katılan Altınbaş mağazalarının listesini www.altinbas.com internet sitesinden öğrenebilirler. 
Koleksiyonlarını farklı hikâyeler ve tasarımlarla harmanlayarak mücevher tutkunlarının beğenisine sunan Altınbaş, göz alıcı parlaklıktaki pırlanta anahtarlıklara sahip Mercedes C180 style otomobillerini sahipleri ile buluşturmak için şanslı ziyaretçileri Altınbaş mağazalarına bekliyor.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Demet TELKEŞ

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2014, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568