Trafik güvenliği eğitimi Bursa'da

TOSFED/BURSA-Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Kadınlar Kurulu tarafından geliştirilen sosyal sorumluluk projesi “Velinin Karnesi Nasıl?” 2018 yılında da devam edecek. 

Trafik güvenliği eğitimi  Bursa'da

7-11 yaş arası ilköğretim öğrencilerini hedef alan ve 2017 yılında farklı illerdeki okullarda 3.000 öğrenciye ulaşan proje kapsamında, öğrencilere trafik ve yol güvenliği ile ilgili temel bilgiler verilirken, aynı zamanda otomobil sporları ile de tanışmaları sağlanıyor. 

Yeşim Bostancı, Beyza Avcıoğlu, Ayşin Uysal, Didem Kargın, Çiçek Güney, Sedef Dündar ve Emire Cantürk Eren’den oluşan TOSFED Kadınlar Kurulu tarafından düzenlenen seminerler 15 Şubat Perşembe günü Bursa Yıldırım’da Gülhanım Karasu İlkokulu’nda devam edecek...
Yıldırım Belediyesi katkılarıyla düzenlenen seminer, 09:00-17:30 saatleri arasında 4 ayrı grup olarak gerçekleşecek ve Bursalı ralli pilotu Emrah Ali Başo ile genç kadın co-pilot Sevi Akal konuşmacı olarak katılacak.

Proje kapsamında annesi otomobil kullanan öğrencilere katılım formları dağıtılacak ve öğrencilerden velilerinin otomobil kullanırken kurallara uyup uymadıklarını değerlendirmeleri istenecek. Mart ayında İstanbul’da devam edecek olan seminerlerde bu yıl çok daha fazla okul ve öğrenciye ulaşılması hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2018, 07:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568