Elemental Fitness & SPA’da Azalmak Çoğalmaktır…

Eylül demek sonbahar mı demek yoksa uzatmaları oynayan yaz günleri mi demek?

 Elemental Fitness & SPA’da Azalmak Çoğalmaktır…
Yazın eriten, yakan sıcağını geride bırakırken bayram ve tatil döneminde alınan fazlalıklarımızdan kurtulmak için Elemental Fitness & SPA,   “Azalmak çoğalmaktır fitness paketi” hazırladı.

Fazlalıklarımızdan kurtulmanın bedende ve zihinde yaratacağı tatmin ve iyi hissetme duygusu ile bireylerin bedenleri  ile sağlıklı ilişki kurmaları ve kendilerinden duydukları memnuniyetin çoğalması amaçlanıyor.

Profesyonel spor hocaları eşliğinde 1-30 Eylül tarihleri arasında 10’lu Pilates reformer dersi, 6’ lı LPG uygulaması ve günlük SPA kullanımı dahil   “Azalmak çoğalmaktır” paketi 3,000 TL yerine 1,500 TL olarak fiyatlandırıldı.

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası DoubleTree by Hilton İstanbul Moda içerisinde yer alan Elemental Fitness & SPA’nın ‘Acil Bakım Paketi’ ile tatil sonrası güneşten yıpranan, nemini kaybeden cildinizi ölü derilerden temizleyerek tazeleyebilir ve bebeksi bir tene kavuşabilirsiniz. 30 dakikalık VIP hamam ritüeli  ve 50 dakikalık  masajlı vücut nemlendirme ritüelinden oluşan paketle hem şehre dönüşünüzü kutlayın hem de Elemental Fitness & SPA’nın  1 – 30 Eylül tarihleri arasında bu pakete özel  geçerli olacak 390 TL yerine 200 TL  fiyat avantajından yararlanarak kendinizi ödüllendirin!

Dilerseniz dünyaca ünlü Thalgo ürünleri ile güneş sonrası cildinizde oluşan tahribatları önleyecek bakım   paketinden de 1-30 Eylül tarihlerine özel 195 TL yerine 140 TL olarak faydalanabilirsiniz.  

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2014, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568