Gençleşme tatili Sianji Well-Being Resort’te

Dünyanın en iyi 5 detoks merkezinden biri olarak gösterilen Sianji Well-Being Resort’te, şimdi de estetik uygulamaları başladı. 

HABERİN GALERİSİ
Sianji Well-Being Resort

Sianji Well-Being Resort

İstanbul cemiyet hayatının yakından tanıdığı Dr. Sami Tan Sarıgül, sağlıklı bir yaşama adım atmak için Sianji Well-Being Resort’e gelen misafirlere ameliyatsız yüz germeden ameliyatsız meme ve kalça büyütmeye kadar birçok uygulamayı gerçekleştiriyor.

Wellness, yani sağlıklı yaşam, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yükselen bir trend oldu. Çünkü hepimiz, sağlıklı yaşam ile yaşam kalitemizi arttırmak istiyoruz. Wellness’ın yükselen bir trend olması nedeniyle ülkemizde önemli yatırımlar yapılıyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli unvanına sahip, dünyanın en iyi 5 detoks merkezinden biri olarak gösterilen Bodrum Kadıkalesi’ndeki Sianji Well-Being Resort…

Master Detoks, 80/20 Alkali Diyet, Raw Food, gün boyu devam eden grup egzersiz programları, spa terapileri, Ozon terapisi, Infrared, Thalasso, yoga, meditasyon, ses terapisi gibi ruh-beden-zihin bütünlüğünü sağlayıcı her türlü uygulamayı bir arada sunan Sianji Well-Being Resort, bu zincire güzellik uygulamalarını da ekledi. Kilo verdikten sonra aynada kendisini daha güzel görmek ya da yaşlılığın izlerini ortadan kaldırmak isteyen herkes için hızlı ve etkili güzellik uygulamaları sunan Sianji Well-Being Resort’te hem tatil yapma hem de güzelleşme deneyimi bir arada sunuluyor. İstanbul cemiyet hayatının yakından tanıdığı ve geçekleştirdiği estetik uygulamalarla adından söz ettiren Dr. Sami Tan Sarıgül’ün uzmanlığında yürütülen güzellik uygulamaları arasında ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız meme ve kalça büyütme, zayıflama, dünyada en etkin selülit tedavisi olan Hint usulü Garshan terapi, radyofrekans, ozonterapi, PRP, mezoterapi bulunuyor.

Sağlıklı yaşamın en önemli üç ayağı sağlıklı ve dengeli beslenme, egzersiz ve stresten uzak bir yaşam Sianji Well-Being Resort’te sağlanırken, güzelliğinize yatırım yapacağınız ufak müdahaleler Dr. Sami Tan Sarıgül ve ekibinin kontrolünde gerçekleşiyor. Detoks beslenme programları, yoga-meditasyon, ses terapileri, çeşitli egzersiz programları, spa terapileri, alternatif tıp uygulamaları (ozon terapi, akupunktur, ayurvedik terapiler, homeopati, fitoterapi, aromaterapi) gibi ruh-zihin-beden bütünlüğünü sağlayıcı terapilerin yanında ihtiyaç duyulduğunda medikal estetik uygulamaları da Sianji Well-Being Resort’te hayata geçiyor. Yılın 12 ayı hizmet veren Sianji Well-Being Resort’a rezervasyon yaptırmanız için 0252 382 82 17 numaralı telefonu aramanız yeterli. 

Sianji Group

İnşaat ve turizm sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübeye sahip Sianji Group; Sianji Well-being Resort, Sianji Residence, Sianji Life Elements ve turizm yatırım danışmanlığı – uygulaması alanlarında hizmet vermektedir.

Dünyanın 7 harikasından biri Babil’in Asma Bahçeleri konseptinden uyarlanarak inşa edilen Sianji Well-being Resort, Bodrum’un yeni cazibe merkezi Kadıkalesi’nde 40 dönümlük alan üzerinde konumlanmaktadır.

Türkiye’ye sağlıklı yaşam ve detoks turizmini kazandıran, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası alanda 22 farklı ödülün sahibi Sianji Wellbeing Resort, güzellik ve sağlık merkezi, 7 farklı konseptte lezzetli ve sağlıklı yemekler sunan restoranları, 7 farklı havuzu, Uzak Doğu’dan İngiltere’ye kadar 7 farklı konsepte sahip suite’leriyle 12 ay boyunca Bodrum’da eşsiz bir yenilenme deneyimi sunmaktadır. Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’dır. 


Bahar Aray 
Tuğçe Parlak 
Nesrin Karadeniz 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568