Minimal müdahale ile ağrısız çözümler

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Femilift daha feminen bir yaşam için klinik çözümler sunuyor. 

Minimal müdahale ile ağrısız çözümler

Yeni çağın giderek artan, kadınların ciddi sağlık sorunlarından hafif stres tipte idrar kaçırma, vajinal gevşeklik, vajinal kuruluk ve yinelenen enfeksiyonlar gibi kadın hastalıklarına Femilift, minimal müdahale ile ağrısız çözümler sunuyor. 

Kadınlar, doğum ve yaşlanmaya bağlı olarak hormanel değişimleri sonucu çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabiliyor. Bu gibi sorunlar malesef kadınların yaşam kalitesini düşürüyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızlı bir şekilde yaygınlaşan Femilift, kadınların vajinal problemlerine geniş yelpazede çözüm sunuyor. 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat Emanetoğlu, Femilift ile ilgili olarak “Femilift tedavisi standart jinekolojik muayene benzeri bir uygulamadır. Tedavi uygulamasında vajinal dokuyu nazikçe ısıtmak, hâlihazırda olan liflere/sinirlere temas sağlamak ve yeni kolajen oluşumunu harekete geçirmek için farklı bir CO2 lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Özel tasarlanmış, tek kullanımlık steril bir prob (vajinal ultrason sondasına benzer) vajinanın içerisine yerleştirilerek uygulanır. 2-3 ay içinde vajina ön yüzeyin altında yeni kolajen birikimi oluşturarak kalınlaşma ve güçlenme sağlayarak stres tip idrar kaçırmada  %70 -80 oranında iyileşme sağlar.” dedi.


Doktorunuzun tıbbi geçmişinizi gözden geçirip uygun aday olduğunuza karar vermesiyle uygulanan ve günlük hayatı etkilemeyen tedavi yaklaşık olarak 30 dakika sürüyor.   Zöhre Metin

 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568