Sizinle Tamamız

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ ve Fener Rum Patriği I.Bartholomeos bu kez Ankara’da çocuklar için bir araya geliyorlar

Sizinle Tamamız
21 Mart “Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü” nedeniyle vakfımızın Ankara Şubesi tarafından JUST ENGLISH’in katkılarıyla hazırlanan “SİZİNLE TAMAMIZDown Sendromlular Türkiye’nin Melek Yüzleri Ayrımcılıkla Mücadele Takvimi”nde siyaset, sanat, spor, TV ve cemiyet hayatımızın önemli isimleri çekimlere katılarak katkıda bulunmuşlardır.


Takvim çekimlerine; Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ  ve Fener Rum Ortodoks Patriği Sayın Patrik I.Bartholomeos’un yanı sıra ayrıca Hamza Hamzaoğlu (GS Teknik Direktörü), Erhan Yazıoğlu (İBB Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni), Kerem Tunçeri (Milli Basketbolcu), Suheyl ve Behzat Uygur,  Emre Aşık (Milli futbolcu -TFF Antrenörü), Esra Gümüş ve Metin Toy (Milli Voleybolcular), Nevriye Yılmaz (Milli Basketbolcu), Prof.Dr. Arzu Kunt (İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi),  Begüm Gazioğlu (Yönetim Danışmanı), Sayın Nalan Aksoy,  Ece Erken, Şenay Gürler (Oyuncu), Keremcem (Sanatçı), Sayın Hande Fırat (CNN TÜRK Ankara Md.), İzzet Çapa (İş Adamı / Yazar) ve  Billur Kalkavan (Oyuncu/Sunucu) Down Sendromlu çocuklarımızla yer almışlardır.


Takvimin tanıtımı nedeniyle Ankara HiltonSA Hotel’i Balo Salonu’nda bir kokteyl düzenlenmiş olup ardından Ece PİRİM & Arda SAYINER’in sunacağı gala gecesinde takvimde yer alanların yanı sıra TBMM Başkanı Sayın Cemil ÇİÇEK ve Eşi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK ve Eşi, Türk Kızılayı Genel Başkanı Sayın Ahmet Lütfi AKAR, Kosova Sağlık Bakanı Sayın Imet Rrahmani ve Down Sendromlular Dans Grubu ile KKTC’den Down Sendromlu Dans Grubu ile Sanatçı Rafet ve Ceren El ROMAN çiftide takvime destek için hazır bulunacaklardır.

                Atilla KAPLAKARSLAN                            Muhammed Abdullah TUNCAY
         Engelsiz Yaşam Vakfı  Başkanı Engelsiz Yaşam Vakfı  Ankara Şubesi Başkanı

PROGRAM
Tarih :   21 Mart 2015 Cumartesi
Yer :   Ankara HiltonSa
Kokteyl :   19:00 – 19:30
Program :   20:00 / Down Sendromlu Çocuklarımızın Gösterileri ve Türkiye’nin Melek Yüzleri “SİZİNLE TAMAMIZ ” takviminin tanıtımı.

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Caner BUDAK


Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568