Sınır tanımayan boya

İskandinav teknolojisi ile üretim yapan TERRACO’nun ürün gamında olan Velvet Tex kadife dokulu sedefli dekoratif boyadır

Sınır tanımayan boya
08 Ağustos 2016 Pazartesi 13:27

Ürün sağlığa ve çevreye zararlı olabilecek tüm zararlı kimyasallardan arındırılmış olup Terraco EcoLife ürün grubunda yer almaktadır.

Temizlemesi kolay, suya dayanıklı ürünün aynı zamanda koku oranı en aza indirgenmiştir. Yüzeyde zengin ve çekici etki yaratmanızda inovatif çözümler sunan Velvet Tex birçok malzeme üzerine de uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Trendleri belirlemekte öncü ve çevreye duyarlı marka Terraco’nun Velvet Tex boyası çeşitli alanlarda iç cepheler için alternatif oluşturmaktadır. Otel, restaurant, galeri, eğlence yerlerinin iç cephelerinde olduğu kadar konutların iç cephelerinde de farklı etkiler yaratmakta çözümler sunan ürün kullanıldığı yüzeylerde kadife görünümlü bir etki kazandırmaya yardımcı olmaktadır.

 Yaşam alanlarınızda bu kadife görünümü istediğiniz renkte elde etmenize imkan sunan  Velvet Tex ile renkli, dinamik mekanlar yaratabileceksiniz.

Dilcu Aygün

 

banner380

İlgili Galeriler
banner379
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.