Su Üstünde Yürümeyi Öğrendiğinde Tekneye Bin

John Harricharan

Su Üstünde Yürümeyi Öğrendiğinde Tekneye Bin

Dharma Yayınları

 Roman
 
Fiyatı : 13,00 TL
ilknokta : 10,40 TL
% 20 indirim
 
Temmuz 2011, 144 sayfa
Temin süresi: 1-3 iş günü
 
"Richard Bach'ın "Mavi Tüy"ünü ya da Og Mandino'nun "Dünyadaki En Büyük Satıcı"sını sevdiyseniz, bu kitabı kesinlikle okumalısınız!"

Bu hayata bakışınızı değiştirecek bir içsel yolculuğun hikâyesi. Birçok insan gibi, John da, hayat ve kariyer sorunlarını sineye çekmiş, umudunu ve iç görüsünü yitirmiş sıradan bir insandı. Ve bir gün, bir mucize oldu. Gideon isminde tuhaf bir iş adamıyla tanıştı. Bu çok kısa ve esrarlı karşılaşma, John için, kendini arayış yolculuğunun bir başlangıcı, kendini anlamanın, içsel bilgeliğin ve her birimizin içinde mevcut olan evrensel sevgi gücünün bir uyanışıydı. Bu, sizin de çıkabileceğiniz bir yolculuk...

"Bu kitabı akşam elime aldım ve sabahın ilk saatlerine kadar elimden bırakamadım. Beni aydınlığa yöneltti."

-Elizabeth Kubler-Ross-

John Harricharan'ın bu kitabı kesinlikle çok etkili ve dokunaklı! Hepimizin, hayatlarımızın bir döneminde yapması gereken bir keşiftir bu: Gerçeğin ve Sevginin keşfi."
-Deepak Chopra-

Ve John Yeni Kitabıyla Yeniden Bizlerle... Seçkin bir iş adamı, konuşmacı ve ödüllü bir yazar. Hem doğu hem de batı kültürlerini bir arada yaşayarak büyüdü. Halkının çoğunluğu Doğu Hindistanlı olan Guyana'da doğdu ve sonra Amerikalı oldu. Profesyonel bir fikir altyapısının yanı sıra ender rastlanır duyarlılığıyla etkileyici bir konuşmacı... İlk kitabı Güç Duruşu'nu okurlarımız çok sevdi ve yeni kitaplarıyla Harricharan sizleri mutlu etmeyi sürdürüyor.  
 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2011, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568